Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reflux, tejfehérje allergia,...

Reflux, tejfehérje allergia, hiszti?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3,5 hónapos kislányom kb. egy hete többször sír a cicin, nyüszörög, enne, de elfordul. (Csak anyatejes). Ölben is sokszor emelgeti a lábait, ficánkol. Egyik percben mosolyog, másik percben erőlködik/sír. Szerintem kevesebbet is eszik, amiről teljesen kivagyok. :( Néha viszont mint akinek semmi baja sokat eszik. Doktornő szerint reflux, elkezdtem neki adni a Gastrotuss baby-t. Születése óta volt szájpenésze, ami az utóbbi időben enyhült. Nekem pár napja szintén ég a mellbimbóm, elkezdtem kezelni őt is meg magamat. Székletet nem mindig tudja kinyomni (néha sír közben, néha semmi baja), így a legvégső esetben szélcsövezni szoktuk, sok levegő van benne.

A széklete szerintem híg, én hasmenés szerűnek látom. A nyála már nagyon régóta folyik, de az utóbbi időben sokkal jobban és az öklét állandóan tömi a szájába.

Van esetleg ötlet, hogy mi lehet a baja? (Doktornő sajnos nem válaszolt az utóbbi megkeresésemre) Teljesen kivagyok, félek, hogy éhezik, hogy fájdalma van :( Milyen jelei vannak, ha éhezik? Akkor nem aludna nyugodtan?


febr. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Egy 3,5 hölónapos NEM hisztizik!!!!!🤦🏻‍♀️

Lehet a hasa, a foga, növekedési ugrás, front, cumizavar, ha kap cumit…

Ha van elég pisis/kakis pelus, és hízik, akkor biztos nem kevés a tejed.

febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem raktam idézőjelbe. Tudom, hogy nem hisztizik.. Úgy gondoltam, hogy esetleg fáradt, figyelemre vágyik (amit egyébként megkap) vagy csak simán ölben lenne stb...
febr. 19. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak a kérdésben szereplő bajai voltak, de ritkán sírt, inkább hullámokban. Annyit tehetsz, hogy te sem fogasztasz tejszármazékot tartalmazó ételeket és italokat, másfél-2 hét alatt kiürül a tejből is. Aztán ha múlnak a tünetei, akkor tartod ezt a diétát és 2 évesen hivatalosan kivizsgáltatod.
febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogzik. 3 hónapos kortól is elkezdődhet. És sokáig tart mire ki is bukkan,akár hónapokig. Hűtött rágóka ,fogíny gél.
febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!