Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utaztok, hogy oldjátok meg...

Ha utaztok, hogy oldjátok meg a baba nappali alvásait?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hogy tudta megoldani azt, hogy a babának meglegyen a kellő mennyiségű nappali alvása olyan többnapos utazásnál, ami nem ismerős helyen volt (külföldi/belföldi idegen szállással, nem pl.nagymamánál, mert nagyinál hasonló körülmények lehetnek adottak, mint otthon). Ilyenkor ugye nap közben kirándulásokat tervez az ember, elvégre ezért az utazás, csak kérdés, hogy ezek mellett ki hogy tudta altatni a babáját? És ekkor a gyerkőc hány hónapos volt?
márc. 10. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Először 2 hónapos volt a kisfiam, amikor Ausztriába vittük, pont a nagymamájához, de simán aludt a kocsiban.

A nagyinál meg rengeteget kirándultunk. Volt hogy magamra kötöttem és úgy aludt, volt hogy a babakocsival mentünk és abban aludt.


Aztán 5 hónapos korában a Balatonra mentünk, ott is kirándultunk, szintén rajtam aludt, vagy a babakocsiban.


8 hónapos volt amikor a Mátrába mentünk egy hosszú hétvégére, ott már nagyjából volt egy rutinja, hát úgy idözítettük, hogy a délelőtti alvása után indultunk el. Aztán vagy visszaértünk a szállásra a délutáni alvásához vagy nem. Akkor vagy aludt a babakocsiban, vagy minden érdekesebb volt és nem aludt.


9 hónapos volt amikor esküvőre utaztunk el, semmi baja nem volt a szállodával.

Aludt amikor kellett.


5, 8 és 10 hónapos korában is voltunk Ausztriában. 5 hónapos korában még nem nagyon volt rutinja, így aludt amikor elfáradt, de később már tudtunk úgy játszani az idővel, hogy vagy kivártuk a délelőtti alvása végét, vagy reggeli után babakocsiba/kocsiba tettük és nyakunkba vettük a világot.

márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos volt a fiam, mikor nyaralni mentünk 4 napra. Egesz nap programoztunk, szálláson nem voltunk.

Vagy a babakocsiba aludt, vagy az autóban, vagy mei taiban. Elötte sosem hordoztam, a nyaralásra vertem. Magamra kötöttem, elnételődött, elaludt simán benne.

márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Hordozó. Először kendő, utána csatos. Barhova lehetett menni vele es bármikor, mert szepen aludt benne az alvásidejeben.
márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amig nem kuszott, tok egyszeru volt a sztori, babakocsiban es hordozoban elvolt, ott is aludt.

Azzal meg nincs tapasztalatom, hogy mit csinalok egy olyan babaval, aki babakocsiban maximum 2x 40 percet van el amig alszik, hordozot jelenleg gyuloli, csak kuszni, maszni akar. Ami persze termeszetes, de nyilvanvaloan igy nem megyunk varost nezni, egesz napos programokra :D

De ez iden majd kiderul, direkt csak a Balatonra megyunk, egy kertes hazat foglaltunk le es nem tervezunk egesz napos programokat, csak a parton leszunk amig birja, illetve a szallason.

Hat ez ilyen, alkalmazkodni kell. De izgulok azert, hogy milyen lesz 😅

márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!