Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberó vonalkódokat mikor...

Liberó vonalkódokat mikor írják jóvá?

Figyelt kérdés
Október 4-én adtam fel kb 46 pontnyi vonalkódot, azóta semmi. Mi tart ilyen sokáig? Vagy a posta lehet a ludas? Ajánlva adtam fel.
2010. okt. 25. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem van amikor 3 hét volt de volt hogy pár nap.

van telefonszámuk a honlapon, hívdd fel őket!

2010. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer küldtem be, mindkétszer 4 hét után írták jóvá a pontokat, és újabb 4-5 hetet vártam a könyvre, amit kértem a pontokért.

(De még mindíg gyorsabban írják jóvá, mint a Picuri pontokat. Bár mondjuk most megleptek, mert 10 napon belül a pontokat is jóváírták és az ajándékot is megküldték ma. Ahhoz képest én úgy számoltam, hogy karácsonyra ideér a csomag.)

2010. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is mindig 2-3 hét,de volt már több is!

Szerintem semmi gond nincs,csak biztos ritkán ürítik a postafiókot. Biztos,hogy jóvá fogják írni!

2010. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hónapja adtam fel, simán a póstán. Nem írt senki jóvá semmit, nem tud róla senki semmit. Már nem reménykedek.
2010. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell ajánlottan feladni, mert így nem merik lenyúlni.
2010. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor várok még, remélem nem járok úgy mint az utolsó előtti válaszoló, bár én ajánlottan adtam fel.
2010. okt. 26. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van,mindig ajánlva kell feladni! De erre fel is hívják a figyelmet a Libero.hu oldalán is!
2010. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!