Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl mostàtok a baba...

Mikortòl mostàtok a baba ìnnyèt mèg nem jött ki a foga?

Figyelt kérdés
Most 3 hònaposak az ikreim ès most akartam nekik fogkrèmet venni.Làtom interneten,hogy csomò fogkrèm van 0 hònapos kortòl.Most akkor màr az elejètől mosnom kellett volna nekik?😦Van màr nekem ilyen ujjra hùzhatòs gumis fogkefe,amivel tudnàm mosni nekik,csak remèlem nem kèstem el🙈

márc. 17. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek mosnád az ínyét? Hogy el ne romoljon? :D Elég akkor mosni, ha kijött a foga.
márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a mijét?

Ja, az ínyére gondolsz?

Hébe-hóba mostuk, hogy szokja a dolgot.

FOGkrémet miért használnál, ha még nincs foguk???

márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostam
márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom 😅 Mert ràirtàk a fogkrèmekre,hogy 0 hònapos kortòl.Illetve mintha olvastam volna,hogy 3 hònaposan mossàk a baba ìnnyèt🤷‍♀️
márc. 17. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Mondom: ÍNY. ÍNYÉT.


Igen, mert van baba, aki foggal születik, van, akinek 2 hósan kijön az első foga, stb. Így nekik információ, hogy használhatják a készítményt.

De ha a gyerekednek NINCS FOGA, akkor NEM KELL FOGkrémet használnod. Atyaég...

márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az ínyét csak nedves textilpelussal szoktam születésétől, a védőnő tanácsára, fürcsi után.

Az anyatej maradék ott maradhat a szájban, ami kedvez a szájpenésznek.

Meg ez arra is jó volt, hogy nem a fogmosás megkezdésekor matattam először a szájában, így sosem volt gond azzal, hogy ne hagyná. Élvezi.

márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Fogkrém is csak akkor kell, mikor már tud köpni. Addig elég, ha vízzel mosod, mert a mechanikai tisztítás a lényeg. A "lenyelhető" fogkrémet sem jó lenyelni, ráadásul minek szoktatnád rá, hogy lenyelheti, ha utána már nem szabad.

Az első fogak áttörése óta van fogkeféje (jordan baby) de fogkrénet csak 2 éves kora után kapott.

márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

ÍNY, igy irjak.


Azert van rairva, hogy 0 honapos kortol, mert van gyerek pl. aki foggal szueletik, vagy akinek 2 honaposan jon az elso foga.

Ertelemszeruen fogat akkor mosunk, ha van mit. Ha ures a szennyeskosar akkor sem mosol.

márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, végülis csak gyerekfogászok javaslatát írtam le. 😃
márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekfogász, gyerekorvos és védőnő nálunk meg azt mondja, hogy 2 éves korig nem kell mosni a fogakat sem
márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!