Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett rossz evő a babám?

Miért lett rossz evő a babám?

Figyelt kérdés

4 hónapos Kisfiam koraszülött volt,1660 g-mal és 40 cm- rel született a 33.hétre.3 hetesen hoztuk haza a kórházból,szerencsére nem szorult lélegeztetésre sem.Jól evett,gyorsan hízott.8hetes korától mintha nem lenne étvágya.Januárban baktériumot találtak a vizeletében,de nem kapott rá gyógyszert,1 hónapja pedig az influenzát elkapta a tesótól.

Egyszerűen olyan ,mintha nem lenne éhes.Már a 3.tápszert próbáljuk.Az orvos sem érti.Havi 500-600 g-ot hízik.Most 56 cm már.Kapja a Maltofert is 2 hónapja,alacsonyabb volt a vasa.

Mi lehet a probléma,hogy nem hajlandó rendesen enni?

Amikor belealszik,benyomja a tápszert.100 ml a legtöbb amit megeszik.De van,hogy csak 50 ml-t.Teljesen ki vagyok már.

Éjszaka általában alszik reggel 5.30 ig,de akkor sem éhezik meg igazán.Nem sír,hogy éhes.

Hova vihetném még el,hogy megnézzék?Kora utógondozóba mondták,hogy amennyi neki kell,annyit eszik.Komolyan???

Nagyon jó kedvű baba,sokat mosolyog,nevet,nyugodt.



#korababa #Rosszevő baba
márc. 17. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszik annyit amennyi kell, nem ertem miert eroszakoskodsz vele ??


Te mit szolnal ha eledraknanak 3 liter tejet, hogy meg KELL innod ?

márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cseppet sem erőszakoskodok vele.Miből gondolod?Csak aggaszt,hogy így is keveset hízik.
márc. 17. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kevés 5-600 gramm havonta, pláne egy koraszülött gyereknél????
márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem ertem en sem, ez teljesen normalis hizas.
márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Havi 5-600 gramm JÓ érték.

MIT VÁRSZ?

márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En se ertem, tokeletesen hizik. A semmitol nem hiznak a babak, tehat enni eszik eleget.
márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Januárban baktériumot találtak a vizeletében,de nem kapott rá gyógyszert"

Ez mondjuk elég gáz.

Csecsemőknél minden húgyúti fertőzést vesemedencegyulladásként kell kezelni, mert az esetek 99,9 %-ban felszáll addig. Tenyésztés, antibiotikum, gyógyulás után szintén vizeletteszt. Alap.

Ezt kihagyva nagy az esélye, hogy hegesen gyógyul, tágulatot hagy.

HUTI okozhat étvágytalanságot.

márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de havi 500-600 grammnál hova akarsz több hízást? Ne akard tömni, egyértelműen eleget kap enni.
márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!