Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél beütött a 4 hónapos...

Akinél beütött a 4 hónapos alvási regresszió, hogyan változtatta meg a baba alvását és meddig tartott?

Figyelt kérdés
Tudom, minden baba egyedi eset, emiatt is lennék kíváncsi, kinél hogy alakult. Milyen volt a baba alvása előtte és az hogyan borult fel? Mennyi idő utánt állt vissza egy rend, és az jobb lett mint volt, vagy rosszabb?
márc. 18. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vesszük a gyermekágyi időszakot, akkor 4honapos koráig éjjel 1x ébredt. Aztán 4 hónapos korától 13honapos koráig 5-6x ébredt éjjel, az extrém időben 8-9x. 13honaposan egy napról a másikra elkezdte ataludni az éjszakát. Most 20honapos, éjjel megébred 1-2x, de már nem szopizik, csak ellenőrzi, hogy ott vagyunk mellette és alszik tovább.
márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos korától óránként ébredt.

Egy joooo darabig eltartott ez, de amint véget ért, azóta atalussza az éjszakát.

márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetben ébreszteni kellett 3 óránként a sárgaság miatt, így azt követő időszakot mondom. Általában egyszer kelt éjjel úgy 3 hónapos koráig. Utána többször átaludta az éjszakát vagy egyszer kelt. Már elmúlt négy hónapos mikor beütött az alvási regresszió. Éjjelente átlag négyszer kelt nappali alvása is borzalmas volt. 5 hónapos múlt mikor jobb lett azóta újra átalussza az éjszakát vagy egyszer kel, de még nincs hat hónapos és tudom akkor is várható borulás.
márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 hét után átaludta az éjszakát.

4hónaposan bumm, onnantól óránként kelt.

Kb 2 éves koráig tartott az óránként-2 óránként kelés.


Most 2,5 éves, mára már "csak" 3x kel átlagosan.


Fiam ugyan úgy átaludta az első hónapokat éjjel. Majd szintén jött az óránkénti kelés.

Ő 13 hónapos koráig csinálta ezt, azóta átalussza az éjszakákat. 5éves lesz.

márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És amikor felkelnek óránként, mennyi idő után alszanak vissza? Altatni is kell olyankor sokáig, vagy maguktól vissza tudnak aludni?
márc. 18. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok, nekem szopizott 20-40percet minden alkalommal, de volt hogy elhuzodott az egész, mivel nem sikerült elsőre letenni a kiságyba, csak a 2-6.probalkozasra
márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!