Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ha éjjel felkel...

Mit jelent ha éjjel felkel enni, de csak pár korty kell neki a ciciből és alszik tovább? kb.3-4 hete csinálja.

Figyelt kérdés
9 hós lesz mindjárt.napközben keveset eszik,talán emiatt?vagy a szeparációs szorongás?anyatejes baba
2010. okt. 26. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szomjas.
2010. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...vagy csak ezen tud visszaaludni. Az én babám 11 hónapos koráig csinálta ezt, mert hagytam este cicin elaludni. Neked azon alszik el?
2010. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen!!!jó is rossz is.....te hogyan változtattad meg?
2010. okt. 26. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

... nem tudom, aktuális-e még a téma, csak most láttam, h kérdeztél.

Én egyik napról a másikra megszüntettem az esti cicit. Megvacsorázott, aztán fürdés, letettem az ágyba és elaltattam. Természetesen ezzel nem azt mondom, h szoktasd le az esti tejecskéről, nekünk már amúgy is aktuális volt az elválasztás. Az a lényeg, h ne hagyd elaludni rajta. Add hamarabb kicsit, vagy keltsd fel, ha elaludt, és altasd el te magad.


Remélem, tudtam segíteni! :)

2010. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!