Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám 2-3 napja...

7 hetes babám 2-3 napja nyugtalanul alszik kb.15 percenként felébred nyújtózkodik, nyöszörög, morog. Sírni nem sír ez eltart nála kb.1 percig és alszik tovább majd 15 perc múlva újra. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

de felébred?

nálunk álmában csinált ilyeneket a babánk. ő volt hogy fel is sírt, fölvettem a karomba, és akkor ébredt fel és nézett rám nagy szemekkel, hogy "most mivan, miért nem hagysz aludni?"

2011. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fájhat egy kicsit a hasa,vagy melege van,vagy csak álmodik. Ilyenkor ne vedd fel,és ne is menj oda hozzá. Hagyd nyugodtan a kiságyában.
2011. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ébred fel, csukva van a szeme.
2011. okt. 19. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem rosszat álmodik.
2011. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 7 hetesem szinte születése óta ilyen hangosan alszik. Vannak nagy szakaszok, amikor hangtalan, de az első éjszakai etetés után már ilyen hangos. Próbálok mellette aludni, ő sem ébred fel rá. Szerintem ez a bélműködésével, pocakjával függ össze, az enyém ugyanis előszeretettel pukizik utána. :-)
2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En babam 2 honapos es o is ezt csinalja egesz ejjel. Nyog, erolkodik olyan hangosan hogy nem tudok tole aludni, de nem kel fel ra. Remelem elmulik hamarosan!
2015. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akik válaszoltak és a kérdező, mikor múlt el ez a nyögdösés és nyugtalan 10-15 perces alvás? Mennyi idős volt a gyerek?
2017. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!