Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogy fürdessem az 1...

Mikor és hogy fürdessem az 1 hónapos babám? Rendre nappal alszik,hasfájós is. Mikor kel már nagyon éhes,evés útán nagyon álmos. Mostmár nem is lehet nem etetni hanem fürdetni mert ha éhes üvölt úgy hogy köhög. Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
márc. 19. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne egye magát tele annyit adj, hogy a fürdetéyt kibírja, majd ehet tovább
márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell annyira rafeszulni a dologra, nyugi :)

Megfurdetheted almosan is, de ha kimarad, nem tragedia, max mosd meg az intim reszeket, azt lehet a pelenkazon is, aztan ennyi.

En egyebkent ossze-vissza furdettem ot az elejen, mert 0-24 cicin logott,nalunk se nagyon volt ra “ido”, de nem gondoltam tul a dolgot. Kb olyan 3 hos korara kezdett kialakulni valamifele napirend, akkor mar a furdes is atkerult estere. Illetve egy darabig az is problema volt, hogy furdes utan felporgott, szoval este emiatt nem tudtam furdetni, mert akkor tutira nem aludt el sokaig.

De elmult ez is.

márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak úgy működött, hogy evést megszakítva tudtuk csak fürdetni az elején, aztán utána néhány hónapos korára alakult. Többet bírt ébren és nem fáradt be annyira. Akkor mi egyből ébredés után tudtuk fürdetni, de bárki bármit mond, nem kell még napirendnek lennie, nem kell a nem létező napirend részének lennie a fürdésnek.
márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi idősen 2-3 naponta fürdettük kiskádban, amikor meg nem, akkor áttöröltem az intim részeit, hajlatait meleg nedves törölközővel. Szerintem nincs szüksége egy babának minden napos fürdésre (legalábbis a miénk nem f*sta nyakig magát naponta), hiszen nem izzadnak le és nem koszolják úgy össze maguk, mint egy nagyobb gyerek.

Amikor már kezdte kedvelni a pancsolást, akkor egyre többször fürdettük és aztán mikor már kúszott-mászott mindennapossá vált, hiszen akkor már elég koszos tudott lenni :D meg akkor már szerette is :)

márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!