Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 10 percre nem...

Normális, hogy 10 percre nem bírom lerakni a gyereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök tőle egy cigit nem tudok normálisan el szívni mert le rakom és üvölt…a takarítás/főzésről már nem is beszélek más is van így ezzel? Hogyan tudom leszoktatni erről? 6hetes múlt

#baba #sír #Nemtudoktőlesemmitcsinálni
márc. 20. 10:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Igen, normális, hogy nem tudod letenni. Mert nem akar parancsszóra aludni. Te se tudnál. Kösd magadra, bár olyankor ne cigizz felette.
márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem hogy egy 6 hetes gyerek még sokszor alszik napközben, időzítsd akkorra.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, teljesen normális.

márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés egyértelműen csak provokáció.
márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
#3 Igazad lehet, de a valóságban tényleg vannak ilyen anyák.
márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Azert vagy ennyire turelmetlen, mert cigizel.

Ateltem ezt, allandoan csak azon jart az agyam gyerek mellett, hogy mikor tudok mar kimenni, bar o mar nem ujszulott volt,hanem sokkal nagyobb, de akkoris nagyon gaz ez, tenyleg.

Tedd le es konnyebb lesz. Az elso 3 het az, amit tul kell elni, de ugye terhesseg alatt egyszer mar leszoktal jo esetben, szoval tudod, hogy kepes vagy ra.

Hajra :)

márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban, ahol szültem, 2 anyuka is lejárt cigizni, míg a babájuk ott üvöltött egyedül. Mondanom se kell, hogy nem a szoliban barnultak le.
márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Cigi...HM de fontos

Ha mar szivod akkor ne akkor szívd amikor a gyereknek szüksége lenne rád...

Egyébként a cigifüsttől is lehet nyugtalan a baba, érzi rajtad és nem tetszik neki, irritálja őt .

márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

7, amikor engem toltak be a szülőszobában egy barna anyuka is éppen szült..

Két fájás között kiment cigizni

Már úgy szóltak rá, hogy most hánytak ne menj sehova...Nem hallgatott az senkire.

Szülés után azt mondta, hogy szerencse, hogy a folyosó végén van az erkély, mert a kis majmot cigizes nélkül nem tudta volna kinyomni. Eléggé turtoztetnem kellett magam, hogy ne szóljak vissza...

márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem rendes cigit szívok, hanem iqost, de azt is kint, hogy ne szívja be a baba. Nyilvan nem az a legfontosabb, de mikor már 3 órája megállás nélkül üvölt és nem tudok neki segíteni, baromi jól esik(ne) el szívni egy szál Terea-t. Sokszor van, hogy kézben van, semmi baja, de amint le teszem (mert pl elszaladok nagy WC-re) hányásig sir. A hordozó kengurut utálja tehát magamra se tudom csatolni, mert abban szenved/vergődik/sír. Se takarítani nem tudok, se főzni. Sokszor úgy néz ki a lakás, hogy már én érzem magam kellemetlenül, ha itthon kell lennem, de egyszerűen nem tudom megcsinálni, mert nem bírom hallgatni, hogy ilyen szinten sír. A mosás hegyekben áll, ahogyan az egy hete kimosott ruhák is, mert egyszerűen nem tudok haladni semmivel. Kicsit kétségbe vagyok esve, hogy meddig lesz ez még így…
márc. 20. 11:12
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes gyereket nem tudsz kenguruban magadra kötni, neki meg rugalmas/szövött kendő való a fejlettsége miatt. Van facen hordozós csoport, ott tudsz tájékozódni, hogy hogy tudod úgy magadra kötni, hogy kényelmes legyen neki.
márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!