Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 10 percre nem...

Normális, hogy 10 percre nem bírom lerakni a gyereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök tőle egy cigit nem tudok normálisan el szívni mert le rakom és üvölt…a takarítás/főzésről már nem is beszélek más is van így ezzel? Hogyan tudom leszoktatni erről? 6hetes múlt

#baba #sír #Nemtudoktőlesemmitcsinálni
márc. 20. 10:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Már elmúlt 1 éves a gyerekem, de még mindig ilyen. Folyamatosan foglalkozni kell vele, 1 percig sincs el. Én születése óta hajnalban kelek,hogy megfőzzek mire felkel. Porszívózni hétvégén szoktam, ha a férjem itthon van. Amikor kicsi volt hordozókendőt használtam, most már mei tait.

Így ha rajtam volt be tudtam kapcsolni a mosógépet, felsöpörtem, felmostam, teregettem stb. Nekem mellette kert is van és állatok. Nyáron a nagy melegben 3 körül tettem fel az ebédet (hajnalban), utána ha már kelt fel a nap mentem a kertbe kB reggel 7-ig, addig ha kelt,a férjem ellátta.

Most már nagyobb, de ritkán és keveset van el körülöttem, járni még nem tud, ezért még mindig magamra kötöm.

márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
96%

Igen, egy babával egész nap foglalkozni kell mikor épp nem alszik. Majd lassan jobb lesz. Nagyon lassan. Nekem egy éves, már tudok mellette házimunkát csinálni akkor is ha ébren van. Cserébe amíg pl bepakolom a mosogatógépet, addig ő szétdobálja a fakockákat. Összeszedem a fakockákat, addig kipakol a szekrényből. És így tovább egész nap. Szerencsére van apja is a gyereknek, aki ha itthon van akkor lefoglalja amíg én takarítok, vagy takarít ő. Ha te egyedülálló vagy, vagy kéz nélküli a párod, akkor sajnos muszáj lesz megszoknod hogy nincs patika tisztaság. Márpedig gondolom a kettőből fennáll valamelyik ha két hete rohadnak az edények, különben elmosogatna. Régen is átment a nőkhöz az anyjuk, anyósuk az első időkben segíteni. Teljesen normális hogy semmivel nem haladsz egyedül, ezért szoktak ketten gyereket vállalni. De lehet pl menüt is rendelni, vagy takkernőt hívni. Igen, drága. Ezt is bele kell kalkulálni mikor gyereket vállalsz, pláne ha nincs segítséged. Nem az a szerencsétlen baba tehet róla hogy 2 hete nem sikerült egy felnőttnek sem elmosogatnia a környezetében. Arról sem, hogy úgy vállaltátok be, hogy egy használt hordozókendőre nem futja, (csak muter fingcigijére helyette).

Nem értem amúgy, az egész internet másból sem áll mint olyan viccekből, mémekből, hogy anya örül ha egy nap egyszer van ideje leülni normálisan enni (mikor apa hazaér) meg hogy a kisgyerekes lakásokban folyton mekkora kupi van. Még csak gyereknevelési könyveket sem kell elolvasni hozzá hogy leessen hogy egy újszülött mellett ez van. Túl kell élni.

márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
19%
Te egy ostoba önző lény vagy!Mi a francnak szültél?Nincs férjed,vagy mi?És igen,ilyenkor a gyerek az első.Mikor a férjem haza jön,akkor csinálok minden mást.Egy hordozókendő meg 5000 ft,én annyiért vettem a marketplacén.
márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

Remelem csak provokacio !

Vagy egy putris proli.

márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Addig oké, hogy valahonnan szerzek egyet olcsón…na de basszus azt meg is

kell kötni. A kenguru azért lett volna jó mert azt csak össze kell csatolni 1 helyen és kész. Na de ezek az extra hosszú lepedők…az istennek se tudok kiigazodni rajta akárhány videót is néztem meg.

És arra válaszolva hogy gyógyszert fogok e neki venni? Igen! Kb mindennap rohangalok a gyógyszertárba, már a fél patika itthon van nálunk. Tömöm mindenféle cseppekkel a kicsit, hogy hátha a hasa fáj és azért sir…ha egy nap nem adok neki vagy 8 féle ilyen-olyan cseppet akkor egyet sem…espumisan, colicomfort, biogaia, gastrouss és még sorolhatnám. Szóval kedves XY, DE! megveszem neki a gyógyszereket! :)

márc. 20. 15:07
 26/30 anonim ***** válasza:

"És köszi de egy rugalmas kendő 20-30.000ft. Annyit nem szívesen adnék érte, erre a rövid időre amíg hordozom. Ugyis hamar nőnek a gyerekek elég hamar kinövi"


Ezeket a kendőket addig tudod használni, amíg hordozod a gyereket. Nem növi ki.

márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Van olyan opcio is, hordozhatod csatosban, vannak pici babaknak is jok, de nem kenguruban. Ehhez viszont fel kene keresni egy hordozos klubbot, mert meg kell probalni, hogy melyik lenne nektek jo.

A csatos hordozok viszont dragak, igen. De sejtesem szerint a havi heets arabol megvan.

márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Na látod pont ez a baj. 6 hetes a gyerek de meg 8 féle cseppel tömöd.

Próbálj egyet, hagyd hogy hasson. Az kb 2 hét te meg már végigteszteltél a gyereken mindent.

Kicsit tájékozódj már könyörgöm a gyerek érdekében.

márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
76%

Karikas kendo market placeb 5 ezer ft , en masfel -2 eves koraig abba cipeltem. Nem novi ki. Nem 5 meter még az ilyen 2 bites életképtelen nők is fel tudjak kotni.

Anugy mar minden 100 fos fakuban van hordozasi tanacsadas, a vedono is 100% biztos meg tudja mutatni.

Egyebirant egy mosast betenni fel kezzel is be lehet , teregetni is ha muszaj. En torott vállal is vegeztem hazimunkat mindent is lehet félkezzel. De az a baba jo esetben alszik is napkozben. Ha alszik csak 20 percet addig mar el lehet mosogatni, es minden alvasban valamit csinalni. Még cigizni is lesz ido.

Esetleg apci fogja meg mig te mmosogatsz es cigikézel. Vagy ne adj isten mosogasson el o.

Ebedet rendelj az fozes tenyleg szivas az elso idokben. A tobbi csak netto hiszti.

márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!