Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 10 percre nem...

Normális, hogy 10 percre nem bírom lerakni a gyereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök tőle egy cigit nem tudok normálisan el szívni mert le rakom és üvölt…a takarítás/főzésről már nem is beszélek más is van így ezzel? Hogyan tudom leszoktatni erről? 6hetes múlt

#baba #sír #Nemtudoktőlesemmitcsinálni
márc. 20. 10:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
12 akkor törődj bele, hogy meg egy darabig biztosan.
márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%

Jesszus 6 hetes a szerencsétlen. Mit vártál, hogy beállítod a sarokba és ott megvárja míg végzel a dolgoddal? Neked most az lenne a dolgod hogy CSAK VELE foglalkozz és ne a cigivel (hányok a dohanyzó anyáktól), ne a főzéssel, takaritással.

Az első 3 hónap biztosan ilyen, de a hozzáállásodból ítélve ilyen is marad mert nem fogod megadni neki az alapvető szüksegleteit. Gondolom terhesen is végig dohanyoztál, szegénynek elvonási tünetei vannak. Remélem még szoptatod is.

márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Sokaig lesz meg igy, szokd meg.

Bocs, de a baba az elso, nem a hazimunka.

márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Köszi, de ha nem a fozessel meg takarítással foglalkozok akkor én mit eszek? Fényt? Vagy ezt hogy gondoltad? És közben egyen meg a retek? Mert az biztos jót tesz egy kis babának ha a környezete retkes…nem is értem mit gondoltok. Ülnöm kéne vele egésznap a kanapén vagy mi? Mikor egyek? Mikor sz*rjak? Mikor mossam ki a koszos bugyogóimat? Mikor mossam ki a gyerek kakás/pisis ruháit? Mikor mosogassam el a 2 hete ott álló koszos edényeket? Gondolkozzatok már…

És köszi de egy rugalmas kendő 20-30.000ft. Annyit nem szívesen adnék érte, erre a rövid időre amíg hordozom. Ugyis hamar nőnek a gyerekek elég hamar kinövi

márc. 20. 12:07
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

17 Apja nincs a gyereknek?

Vagy esetleg nagyszülők?

Ha nálatok két hete áll a koszos edény, azert nem a baba a "hibás"...


Szerintem nyugodj le kicsit.

márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom nálatok hogy van, de én a férjemmel közösen vállaltam gyereket, így nem csak rajtam múlt, hogy ne álljon 2 hétig a mosatlan. A baba 4 hónapos koráig napközben nekem sem volt időm főzni, takarítani, de miután a férjem haza jött a munkából átvette a babát vagy csinált vacsit, rendet tett mikor a kicsi csak velem volt el. Ti akartátok azt a gyereket, nem Ő titeket, úgyhogy szépen kommunikáljatok a férjeddel és ne az iqos miatt rinyálj, hanem találj megoldást, ami neked is jó, de főleg a babátoknak.
márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

Fozni en nem foztem, rendeltem vagy a ferjem fozott.

Elol hordoztam a kisfiam, meg tudtam azert csinalni par dolgot, pl mosast berakni, teregetni,hajtogatni, porszivozni, felmosni, enni.

Ha volt energiam, csak akkor. Sokszor nem volt es szartam bele, orultem, ha a labdan tudok ucsorogni es pattogni a gyerekkel (mert csak igy aludt vagy setalgatva) es nem esek elore, olyan faradt voltam.

Nem tortent semmi, tuleltuk.

Amugy azert nem egy nagy dolog 10-15 ezret kifizetni egy kendore szerintem, de nem akarasnak nyoges a vege. Nem kerul mind 30 ezerbe, sot hasznaltan is lehet venni, de ha mar nem kell, el lehet adni.

márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem adnál annyit egy kendőért de a cigire mert ezreket költesz...anyák gyöngye.

A gyereknek gyógyszert se fogsz venni ha kell neki?

márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. gyerekem ilyen, hogy nem lehetett letenni. Egy az egyben, amit leírtál. A főzést úgy oldottam meg, hogy megvártam, amíg a férjem hazaér és utána főztem délután vagy este. Azt ettem másnap ebédre. A takarítást is nagyrészt akkor, de volt, hogy alvás időben. Hordozót meg kendőt lehet használtan venni. A kendőt enyém se tolerálta. De később a csatos hordozót szerette. Amúgy meg én sose hagytam a kanapén, féltem, hogy egyszer csak leesik. A földön volt játszószőnyeg, később habtapi. Akkor nem kell mellette ülni folyamatosan. De persze nem kötötte le magát. Most 2 évesen már egész jól eljátszik. Ja, még egy eszembe jutott. Béreltünk adamo hintát állvánnyal. Abban nagyon jól elvolt. Amikor már akkora lett, hogy ugrált benne, akkor küldtük vissza. Árra már nem emlékszem, de nem volt drága. Nagyon jól jön egy ilyen babának, akit nem lehet letenni.
márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Esetleg odaadod "apa" kezébe, amíg te mást csinálsz....?
márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!