Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könyörgöm mondjátok kinek...

Könyörgöm mondjátok kinek mennyit,hogy alszik/aludt az 1 hónapos babàja?? Állandóan csikarja a kis hasát,nem alszik még 2 órákat se egyhúzamba. Zombi vagyok. Aki hasonló helyzetbe volt meddig tartott??

Figyelt kérdés
márc. 21. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Haha , hat igen ez altalaban igy van. Az enyem kb. 8 hetes koraig kizarolag rajtam vagy a babakocsiban tologatva aludt. 10 perceket aludtam ejjel is. 9 hetes korara jobb lett, de sosem volt igazan jo alvo. A delutan alvast is teljesen elhagyta 2 eves korara.
márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

21 hónapos, még mindig tart😅😅 Semmi bíztatót nem tudok mondani, olyan 7-8 hónap körül kezdtem megszokni a zombi létet. Jobb estéken csak 10x kel, rosszabbakon 20x is. Délutáni alvást se nyomja le egyhuzamban, hogy tudjam tenni a dolgom, beleébred 2-3x…

A megszokásig kitartást!!

márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2.5-3 hónapos koráig kb. 3 óránként kelt és evett, este 6/8-tól éjfélig ordított a hasfájástól..

Viszont utána 3,5-4 hónapos korától este 10-től aludt hajnali 3-ig, aztán evés, és utána még reggel 6-7-8-ig.

9-10 hónapos kora óta pedig este 8-10 között elalszik, és másnap reggel 8-9 körül kel.

Szombaton lesz 14 hónapos.

márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Éjszaka egyben 3-4 órákat, nappal legalább 2 órákat aludt egyhónaposan, még nagyon keveset volt ébren.
márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 10 hónapig aludt 2-3 órákat egybe maximum. Ha változott valami,fogzás,betegség volt akkor óránként fent volt. Utána aludt egyre többször egész éjjel már,nyilván visszaesések mindig voltak,például egy hétig nem aludtunk,utána hetekig megint. Most 20 hónapos,most is van hogy felkel éjszaka időnként,van hogy alszik. Bár a 6 órási ébresztőt azt születése óta fixen tartja,sajnos.:D

Tudom,hogy nehéz kérdező,de 1 hónapos a pici. Nagyon kicsi még,rengeteg minden van még előttetek. Az nem elvárható,hogy pl 1-2 hónaptól felnőtt koráig alszik majd. Én is azt hittem az elsőnél az első két hétbe,hogy oo mindjárt jobb lesz ez. Utána ahogy telt az idő rájöttem,hogy mit gondoltam én,hát milyen pici még akkor. Kitartást! Férjed vegye át picit.

márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van segítséged?
márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos egy ilyen időszak, nem mindenkinek alussza át az éjszakát a 2 hetes babája. Nekünk mindkét gyerekkel borzalmas volt az első 3 hónap, aztán volt egy pár hét nyugalom és a fogzással újrakezdődött. Minden fog után volt kb egy hét alvás, aztán megint keltünk óránként. Kb másfél évesen azért már jobb volt a naggyal, a pici még csak 8 hónapos, vele meglátjuk hogy alakul.
márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a lányom,nem volt egyhuzamban még három óra,amit aludtam volna. Van,hogy hallucinalok. Az első három hónapot végig ordította. Azóta is mindig van valami,hol fog,hol növekedési ugrás,hol mozgasfejlodes,hol a jó isten tudja mi. Egyszer majd csak vége lesz. Ne olvasgass fórumot,mert itt csak hozzám hasonló kimerült anyák vannak,vagy olyanok akiknek születés óta átaludta az éjszakát. Vagy olyanok,akiknek mondjuk hat hónapos kortól..őszintén,egyik sem segítség neked..minden baba más. Esetleg ha vallásos vagyok,ezdj el imádkozni,hogy nálatok mihamarabb eljöjjön ez az idő. Komolyan mondom,én sem tudom mi segíthetne más,csak sajnos én vallásos sem vagyok. Nincs recept. Én irigylem azokat,akiknek alszik a ygerek. Ennél nagyobb kínzás nincs egy anyának,mint az alvásmegvonás. Nálunk már jön a dac is,de telibe fsnam,ha végre alhatnank.
márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez ilyen, a babak tobbsege ilyen. Tudtad mit vallalsz. Ennel csak nehezebb lesz, ugyhogy kitartast. A nem alvast meg megszokod, kenytelen leszel, mind megszoktuk.
márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudta,mit vállal? Honnan a viharban lehet tudni? Elárulom sehonnan. Amíg nincs nyílt toresed sem tudod az milyen,maximum csak elképzelni tudod de az távolról sem ugyanaz. Mellesleg a nem alvast senki sem vállalja,csak beszopja. Van,akinek a fsz legrosszabb véget dobja a gép,több évnyi nem alvast. Nem,ezt senki sem tudja,mit vállal. A mind megszoktuk sme igaz

Én például nem. 14 honapja nem alszom,és nem,nem lehet megszokni. Maximum esetleg aki fiatal,és/vagy van segítsége,annak könnyebb.

Az meg hogy csak nehezebb lesz szintén felesleges komment,nem tudni előre. Lehet az lesz,lehet nem. Jostehetseg kell hozzá..

márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!