Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan akadok ki?

Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes lesz a téma!


Szóval van egy gyermekünk,1 éves.

Férjem 8 órában dolgozik.

Munka után besegít a gyerekkel

De a hétvégék azok neki foglaltak.

Van hogy hétköznap is 1 nap délután elmegy.

A foglalatosság amit csinál az az hogy lelkipásztor (munka mellett.)

De a helyzet az hogy

Elegem van hogy nincs egy hétvégénk.

Szép és jó amit csinál de nekem sok.

Segítségem az szó szerint 0. Rajta kívül.

Jogosan akadok ki?


A felmerülő kérdéseket meg előzném


Igen,akkor is ez volt mikor gyereket vállalatunk de fele ennyi teher volt rajta és együtt csináltuk.


Most ő egyedül járja az országot,

Én meg itthon kinlódok egyedül a gyerekkel.

Semmiképp nem választanám el a hivatásától de besokkaltam most.

Mit tegyek?


márc. 23. 21:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg ezt neki mond el, amit érzel. Kommunikációnak hívják. Elmondod te mit szeretnél, ő elmondja ő mit szeretne és kompromisszumot köttök. A házasságok így kellene hogy működjenek.
márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Beszéltünk is.

Egy ideig bele állok ebbe az egészbe de mikor elmegy akkor megint be sokkalok

márc. 23. 21:11
 3/29 A kérdező kommentje:

Tudja és sajnálja hogy így vagyok ezzel

De neki ez nagyon fontos

márc. 23. 21:11
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Fontosabb mint a családja, ez már biztos.
márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről ha lelkipásztor, akkor elég alap, hogy a hétvégéi "foglaltak".

Másrészről nem tudom, akár ő hogy képzelte, hogy csak fényképen nézegeti majd a gyerekét, és soha nem tölt időt vele???

HA a lelkipásztori hivatás elég fontos neki (és elhiszem, hogy az), akkor a főállásából kellene részmunkaidőt csinálni (de feltételezem, akkor nem jönnétek ki anyagilag) Szóval azon az segítene, ha te is visszamennél dolgozni.

márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%

Többször elolvastam, de itt nem látok lelkipásztor részt.


Most már nem segít de mégegyszer úgy vállalj valakivel gyereket hogy olyan a munkahelyetek és az életviteletek.

Jól értem hogy a munka miatt nincs otthon hétvégén és hétköznap vagy a kikapcsolódás miatt nincs otthon? Nem mindegy. Ha a munka miatt akkor váltson. Ha a második akkor változtasson.

márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Neked kene a legjobban tudni szerintem, hogy ez egy eletforma, tobb, mint hivatas. Gondolom en, nagy tapasztalatom nincs, de en igy latom. Mondjuk valami kompromisszumot lehetne kotni, hogy picit kevesebbet vallaljon, bar en nem tudom hogy mukodik ez pontosan.


Ha azt mondod, hogy jarja az orszagot, esetleg menjetek ti is vele akkor. Kimozdultok legalabb.

márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom lelkipásztor és nagyon fontos számára, de mikor gyereke lett mondhatni félretette, hogy a családja az első. Megbeszélték a párjával, hogy havi 3-4 alkalmat vállal pl esküvő. És amikor visszamegy dolgozni akkor újtatárgyalják.

Szép, hogy fontos neki a segítség, de családja van. Kompromisszum. Már bocsánat a kifejezésért, de a se**t kitörölheti azzal, hogy ő mennyi emebrnek segít, ha a feleségét és a gyermekét meg elhanyagolja.

márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

6# Akkor fuss neki újra.


8#-al egyetértek. Azért valami kompromisszum kéne. Ti legyetek az elsők,ne más emberek.

márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Megtaláltam pont pár perce. Ennek ellenére a második rész amit írtam áll. Sokra megy a pásztorkodással ha a saját családját meg elhanyagolja.
márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!