Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jogosan akadok ki arra hogy a...

Jogosan akadok ki arra hogy a 10 hónapos éjszaka 1.5 óránként kel és csak cicin alszik vissza?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 04:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azért vagy veke otthon, hogy ellásd a szükségleteit. Szegény fogzik, az idegrendszere meg van őrülve a mozgásfejlődéstől, meg az új dolgok emésztésétől. Nem azért kel, hogy téged szivasson, hanem mert szüksége van rád. Neki rosszabb, hidd el.
2018. júl. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen egyetértek az elsővel. Pont ugyanitt vagyunk 10 hós a lányom. Néha végig alussza az éjszakát, de a mai borzasztó volt, pedig együtt alszunk. Fogzik, most jön a 4.foga,nagyon fáj neki. Van, hogy fél se ébred, csak álmában sírdogál, úgy sajnálom.

[link]

2018. júl. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Miféle jogra hivatkozva? :)
2018. júl. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
10 hónapis lányom is ugyanezt csinálja. Én magam mellé vettem, velem alszik, így amint felnyekken, félálomban megszoptatom és azonnal visszaalszik.
2018. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
9-11 hónaposan voltak a fiamnál a legrosszabbak az éjszakák. Természetesen nem lehet elvárni semmit egy ekkora gyerektől, ő azért kel, mert nem érzi jól magát. Vagy nem, de ez a szeparációs szorongás időszaka, komoly félelem neki, ha nincs anya.
2018. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
54%
Banyek, nem szivatásból csinàlja, te anyàk gyöngye. Jogos kiakadàd egy 10hósra? Mi lesz dackorszakban falra kedned?
2018. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hány órát alszotok hogy ilyen megértőek tudtok lenni? Nekem a folyamatos 3-4 óra nem elég a türelemhez.
2018. júl. 4. 07:53
 8/33 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom már az elejétől fogva minden nyikkanásra mellre tetted, ez az eredménye. Igény szerinti szoptatás hátulütője.
2018. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem a mi alvásigényünk a kérdés, hanem, hogy mi a bajod a kisbabáddal. Tudnod kellett, hogy ez nem a nagy alvások időszaka.
2018. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagy jogosan kiakadva.

Bírom az ilyen okos nőket mint te, akkor minek szoptatod ha annyira zavar? Van ilyen anyuka ismerősöm, igazi mintaanyuka az is. Amíg csak cici, meg alvás volt, jó volt a szoptatás. Amikor más 2 taskanyi cumisuveggel meg tápszerrel meg kitudja mivel mászkál addig jó volt a szoptatás, amíg bárhol rendelkezésre állt a kaja a gyereknek, jó volt a szoptatás... Most hogy a gyerek komfortszopizik, nem hagy aludni a büdös kölyke, az előttem szólók által leirt okok miatt, nem jó már mi?


Szoktasd le róla. Adjál neki cumit, vizet, tápszert.


A másik kérdésedre válaszolva az én gyerekem is ennyi idős. Meg alszik most, úgy kb 12oraja... de kisbaba és nem tini szóval ő sem egyben nyomja le. Az éjjel fogalmam sincs hányszor volt fenn. 4-6-8. Nem szamolgatom, végzem a "dolgomat" és nem azon gondolkozok, hogy de kiakadnek már azon h a gyerek már megint fogzik, nem alszik, áll a kiságyban. Néha aludnék kicsit többet egyben mint 2ora, de ez van. Másik gyerekem 9eves, tudom, h ennek is vége egyszer.


Fogalmam sincs mit csinálsz vele nappal, de hagyd sokat játszani, foglalkozz vele, ne azt csináld mint a sok nagyon okos besozott seggu anyuka h belevagod a babakocsiba azt mész, mint a bolond, mert attól max agyban fárad le. Abból elég max 1 óra, a többiben hagyd mozogni, elfaradni és akkor talán alszik majd este.

2018. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!