Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 8 hónapos...

Hogyan szoktassam le 8 hónapos babámat a cicin való elalvásról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért akarod leszoktatni? Szerintem az tök jó...


No de ha mindenképp akarod, akkor szopi közben "birizgáld", hogy ne aludjon el, aztán még félálomban tedd be az ágyába.

2010. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ebből nem csináltam problémát.Fiam 11 hónapos koráig kapott anyatejet,addig vagy elaludt cicin,vagy elálmosodott rajta és egyedül aludt el az ágyban.11 hónaposan elválasztottam,azóta úgy alszik el,hogy megissza csőrösből az ölemben a tejitalt,2 percig az ölemben van,kicsit ringatom,majd berakom a kiságyba.
2010. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Úgy, hogy nem adod oda neki. Cumi,simi és jóccakát. Lesz sírás rívás 3 nap de megszokja. Kitartás...
2010. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy cicis 8 hós babát cumival ki lehet "elégíteni"Vagyis az én lányom nem is tudja mi az a cumi,csak rágókának használta amíg az első fogai jöttek!


Én sem értem mi a probléma a cicn való elalvással!Én örülök neki,hogy a mai napig így csináljuk, (11 hós),mert nincs hiszti,nincs nyafogás,5 perc és alszik!

Ha meg majd ő maga leszokik a ci iről,akkor ő maga szokik le a cicin való elalvásról is!Ez csak az én véleményem!

2010. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az enyém is igy alszik el 12 hós mért is baj ez?.....
2010. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, ezt is naponta megkérdezi valaki. Én már többször leírtam, hogy nincs azzal semmi baj. Mindig lehurrogtak, lepontoztak. Örülök, hogy most többen is így gondoljuk.

Miért zavar ez téged? Nekem mind a két gyerekemnél ez volt a leggyorsabb és legproblémamentesebb altatási módszer. Hidd el, magától le fog róla szokni. Legkésőbb akkor, ha már nem akar szopni. De az én lányom már előbb is. 10 hónaposan lefordult a ciciről és nézett rám nagy szemekkel. Akkor estem kétségbe, hogy akkor most hogy alszunk? Letettem az ágyába, tettem be neki halk zenét, és simán elaludt. Egy idő után megérnek rá, hogy maguktól is el tudjanak aludni, addig meg szerintem ez a legjobb megoldás.

Máskülönben tényleg csak azt lehet, hogy nem kap cicit, aztán sír. Felvesz-letesz, amíg bele nem fárad. Ez a baba vérmérsékletétől függően több óra is lehet, és nem biztos, hogy csak az első néhány napig. Én megpróbáltam, nálunk hetekig ment az üvöltés éjfélig. Úgyhogy maradt a cici.

2010. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az en kislanyom 7.5 honapos es csak cicin alszik el, este es a du.-i alvaskor is! nekem ez igy jo, es ugy latom, hogy neki is, mert meghalalja es nagyon jo alvo! rengeteg kritikat kaptam mar, en is fontolgatom, hogy szoktassam le, de nem visz ra a lelek!

bocs, hogy nem a kerdesre valaszoltam, kivancsi vagyok, hogy mikor jutsz eredmenyre! sok sikert es a leheto legkevesebb sirast kivanom!

2010. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene erről leszoktatni??????Majd ha megérik rá nem fogja kérni!!!Ez neki lelki nyugalom,h ott a cicikéje,Te is ott vagy,ne vedd ezt a békét el tőle!
2010. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Annak aki ezt írta:"Na, ezt is naponta megkérdezi valaki."-nem kötelező válaszolni a kérdésekre!

2010. okt. 26. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:

tapasztalatom szerint csak akkor érdemes ezzel próbálkozni, ha a szoptatást is abba akarod hagyni. Különben túl nagy a dráma, nem felejti el hogy az is van a világon. Így is álomba sírja magát, de nem tudom érdemes-e....

Nálam 13 hónaposan lett vége, akkor 2 nap alatt leszokott teljesen. (Apával aludt el 2 napig)

2010. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!