Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 4 hós...

Hogyan szoktassam le 4 hós kislányomat a kézben elalvásról? HA lerakom üvölt.

Figyelt kérdés
Éjszakára egyedül alszik el viszont napközben altatni kell, mert látszik hogy álmos de magától nem alszik el.
2010. jún. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj mellé, ha ez sem válik be, hagydíüvölteni, pár nap múlva rájön, hogy mi a szitu.
2010. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Szeret kézben lenni, az anyján. És szüksége is van az anyja testi közelségére. A legegészségesebb az lenne, ha egész nap az anyján lenne, mint a kismajmok. Mi rossz van ebben? :-) Nekünk, anyáknak persze néha terhes, mert mást szeretnénk csinálni a két kezünkkel. Ezen segíthet egy hordozókendő: [link]


Rá kell szánni az időt a kicsire. Nekem is főleg kézben alszik el, úgy viszont hamar. És ekkor le tudom tenni. A másik lehetőség, hogy melléfekszem és lehunyom a szemem. Először még játszani akar, aztán nyűgi van, aztén lassan-lassan ő is elnyugszik, lecsukódik a szeme és elalszik.


Ha már semmi sem válik be, akkor meg táncolok vele. :-)

2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk elég nagy gondok voltak a nappali alvásnál, de egyik anyuka itt segített, és elnavigált a kismamablog oldalra. Ott olvasgattam és a leírtak alapján sikerült megoldani a problémát 3-4nap alatt. Csak javasolni tudom. Van egy könyv is amit meg lehet rendelni, de ha figyelmesen olvasgatsz akkor nélküle is menni fog.
2010. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!