Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit néha rekedten sír a...

Kicsit néha rekedten sír a majdnem 4 hetes babám. Most vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Elég sìrós, èn azt hittem megerőltette a hangszàlait. 1 napja hallom nála nèha, de most utánaolvastam és felhúztam magam.

márc. 28. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, dehogy.
márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Az istenért be ne vidd, 3 másik féle valódi betegséggel térnétek haza. Ez nem betegség, hogy egy picit rekedt. Míg nem lázas ne vidd sehová.
márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és 2-3 napja kihült tàpszert evett. Kb 30 perce lett megcsinálva, szobahőmérsèkleten lehült és nrmem melegitettem ujra
márc. 28. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Hú, kérdező, kicsit nyugodj meg. Semmi baja. Ne legyél paramami.
márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

A kihult tapszernel nagyobb gond a romlott tapszer.

A mienkre pl az van irva, hogy ki kell onteni a maradekot, nem szabad kesobb odaadni. De ha megszagolom kb 15 perc utan, nagyon budos, szoval oda se adnam.


Erdemes inkabb erre koncentralni, az, hogy szobahomersekletu, nem baj.

márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, higgadj le , és ne menjen el a józan eszed.

Külföldön élek , nálunk van előre elkészített tápszer tehát úgy képzeld el hogy 2 dl-es kicsi üvegekbe előre elkészített. SOHA Életemben nem melegítettem meg neki , egy napos korában sem, Mindig is szobahonersekleten kapta.

A Rekedtsegnek semmi köze a tápszer hőmérsékletéhez 🤦🏻‍♀️

márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja
márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Szobahőmérsékletűre lehűlt tápszertől a torkának mi baja lenne? A levegő is olyan hőmérsékletű, amit belélegez :)

Tényleg nyugodj meg, ha lázas vagy nem akar enni/inni (mert mondjuk tényleg fáj a torka), akkor ideje felvenni a kapcsolatot valami dokival, de most még nincs min aggódni.

márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as: Jogos.🙈


A férjem mondta, hogy már 2 napja hallja így sírni, én hülye egyből a sírásra fogtam, de már annak el kellett volna múlnia. Most megfigyeltem, minden sírásnál hallom már. Van 1 ilyen rekedt nyávogása is hozzá.

Nem szeretném betegek közé vinni, de félek pl a gègèje vagy a torka gyulladt és most meg 4 napos hétvége van. Úgy tudom 3 hó alatti babák csak akkor làzasak ha nagy a baj.

márc. 28. 23:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Most akkor lazas? Ha igen, ugyelet.
márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!