Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit néha rekedten sír a...

Kicsit néha rekedten sír a majdnem 4 hetes babám. Most vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Elég sìrós, èn azt hittem megerőltette a hangszàlait. 1 napja hallom nála nèha, de most utánaolvastam és felhúztam magam.

márc. 28. 20:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban írtam a làzról.🙂 Ha az lesz azonnal viszem.
márc. 29. 07:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések után ne haragudj se nem kell csodálkozni hogy az ügyeletes orvosok ki vannak bukva....
márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Olvastam itt egy anyukàról, akinek kicsit rekedten sírt a babája, de ivott, evett, nem volt más tünet, levitte orvoshoz és közölte vele a doki, hogy nem érti hogy tud enni a baba, mert tiszta gyulladt a torka. Gyógyszerek kellettek neki. Ezek után nem bírok halál nyugodtan várni még 4 napot, ha kibuknak attól, hogy betelefonálok, ha nem. Bevinni a 6 millió beteg közé tényleg csak vész esetén vinném, de mi van ha pl gége- vagy torokgyulladása van?
márc. 29. 09:39
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gege torokgyull.omlene a taknya kohogne es lazas lenne. Ha nem fullad,nem huzza a levegot talan nem lesz gond. H.o. nem jon ki? Nekunk anno kijott es adtunk neki egy 10 est. 10 eve a nagylanyom kruppos csecsemo volt.
márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ki akadna a gyerekorvosunk, ha ezért felhívnám amikor nem dolgozik.🫤 Szörcsentett is párat azóta éjszaka meg reggel, de

Ő mindig fura hangokat ad ki és egy kis fikucit mélyen láttam este, remélem csak az zavarja, majd kiszedem.

márc. 29. 09:59
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam brutalisan be volt rekedve, szornyu volt a hanga.

Elvittem orvoshoz es a szokasoson kivul, hogy szivjam az orrat, hasznaljunk orrsprayt, mast nem mondott, mert neki egyaltalan be se volt gyulladva, piros se volt, csak picit taknyos volt, meg volt fazva.

3 nap mulva rendben volt.


Egy telefont megejtenek az ugyeletre, mert meg csak 4 hetes baba, nyilvan en se lennek annyira nyugodt (nem olvastam a valaszokat, nem tudom ez megtortent-e), de ennyi. Majd ok eldontik, hogy mi legyen.

Es nagyon ajanlom, hogy kosd ki a netet, ne olvasgass :D

márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Es ha gyulladt a torka ,akkor mi van? Ha eszik, nem lázas akár magatól is elmúlhat. Ha nem akkor meg úgyis belázasodik. Nagyon nehéz életetek lesz, ha minden apró dolgot így fel fogsz fújni. 3 hetes volt a pici nálunk, mikor a nagytól elkapta a náthát. Köhögött, folyt az orra, de mivel láza nem volt nem vittem sehová. Szóval nyugi, túltolod nagyon a dolgokat. Sok újszülött amúgy is szörcsög eleinte, sőt az orrukban is szokott fika lenni, mert akár visszabüfizi a tejet és összegyűjti a szöszöket a levegőből és tádám, kész a fika.
márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!