Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisgyereket miben...

1 éves kisgyereket miben altatnátok? (Lent a matracon alszik, kb 22-23 fok lehet)

Figyelt kérdés

Kicsit tanácstalan vagyok. Egy szál rugiban néha hideg, bár most már lehet nem lenne az, mert kint is melegebb lett.

De ha adok rá plusz hálózsákot, legyen az vékonyabb vagy egy fokkal vastagabb akkor még verelytékes, ebből gondolom akkor meg melege van.


márc. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Újszülött korától 1 hosszú ujjú body meg egy kisgatya a "pizsije".

Februári gyerek.

Télen, este kb 19-20 fok van a hálóban. Ilyenkor egy vastagabb takaróval is betakarom, mert hálózsákban csak vergődött, vergődik.


Sosem fázott még meg, egy éves múlt.

márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Body + tipegő hálózsák
márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hosszu rugdalozo es halozsak, de o fazos nagyon, 22-23 fokban igy alszik csak nyugodtan.


Mennyire vekony az a halozsak? Leteznek mar ilyen 0,5 TOG-osak is,ami tenyleg csak egy nagyon vekony plusz reteg.

márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszu rugiban alszik szinten a foldon matracon. Huvosebb idoben betakarom. 15 honapos
márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs raírva hányas, de szerintem ez az 1 togos.

Gondolkodtam azon hogy venni kellene 0.5-öset de azért ez drágább mulatság egy hálózsákhoz képest, ami nem is baj csak nem tudom beválna e?

És az a rugi milyen vastag? Hány fok van nálatok?

Egy időben olyan jól eltaláltam neki, de most valahogy meg vagyok lőve.😅

márc. 31. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, en halozsakokat szoktam venni egyebkent siman vintedrol is, esetleg nezz korul ott.

Nalunk vekony pamut rugiban alszik most 22-23 fokban a halozsak alatt, de az meg eszembe jutott, hogy vettem neki meg telen a kik-bol vastag pluss rugikat (nem annyira vastag, mint egy pluss overal persze, csak vastagabb, mint egy sima rugi).


Esetleg ez meg opcio lehet es az onmagaban lehet eleg es nem kell ra akkor halozsak.

márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam most 14 hónapos, egy sima rugiban alszik.

Ameddig nem tudott ülni, állni, csak addig viselte el magán a hálózsákot, azóta nem.

De nézd meg, ha a tarkója meleg, akkor nem fázik. A keze lába lehet hidegebb.

márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tarkóját nézem, de az vagy hideg, vagy nyirkos hideg.

A nyirkos hideg jelenti azt hogy ki izzadt és valszeg melege van?

márc. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!