Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes babám egyszerűen...

Hat hetes babám egyszerűen nem alszik. Növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Babakocsi, hordozókendő, ringatás, dúdolás, babahinta, fehér zaj nem vált be. Szokatlanul sokat sír, pedig nem tekergeti magát, mint máskor, amikor a hasa fáj. Még a cumit se fogadja el, pedig az máskor mindig megnyugtatja. Sőt, ha szoptatás alatt sikerül elaludnia, 5 perc múlva kipattan a szeme és megint teljesen éber. Az elmúlt 22 órában összesen 7 órát aludt, aggódom, hogy ez rosszat tesz az idegrendszerének. Aki hasonlót átélt ilyen pici babával, meddig tartott és végül mi segített? Növekedési ugrás lenne?

ápr. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy növekedési ugrás vagy az időjárás az is megzavarja a babákat.

Türelem majd elmúlik.

Ha nagyon durva volt a helyzet nem segített semmi és csak sírt olyankor én adtam neki egy kis nurofent attól jobb lett.

ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem árt, inkább neked.

Nekem eszembe se jutott még ilyen picinek fájdalomcsillapítót adni, pedig nagyon hasfájós volt, de ha van olyan amit lehet adni, akkor próbáld meg.

Később többször bevetettem fogzási fájdalomra és nagyon sokat segített.

ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi Calmacare-t adtunk, abban nincs semmi a gyerekorvos szerint, csak a tapasztalati orvoslás szerint bevált. Nem azt mondom, hogy mindig, de az esetek háromnegyedében működött, bár az elején még győzködtük magunkat, hogy véletlen egybeesés, hogy az órákon át magát rekedtre üvöltő gyerek negyed órán belül alszik, de végül is kit érdekel, hogy mitől aludt el, nem? ;)
ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!