Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok nyàlkendőt éjjelre...

Szoktatok nyàlkendőt éjjelre is a babán hagyni? Én veszélyesnek gondolom éjjelre.

Figyelt kérdés
ápr. 7. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Sosem hagytam rajta éjfélre, nappal is tépkedte, húzta magán, éjjel is feszült volna.
ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Se nappal se éjjel nem használtunk. De ha használtunk volna sem hagytam volna rajta éjszaka.
ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 napig használtuk. Hiába tettem rá, a ruháján több volt így is.

Szóval nem hogy éjjel, de nappal sem.

Éjjel meg a fulladás miatt sem adnám rá

ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nappal sem használtuk..
ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éjjelre tuti, hogy nem biztonságos és nem is szükséges, úgyhogy senki ne hagyja rajta!

Mi nappal használtuk, ameddig elviselte. Esti altatásnál ha még véletlenül rajta volt, akkor óvatosan lehámoztam róla mikor a kiságyba került, nem ébredt fel rá.

ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem rakok rá éjjelre, csak egyik ismerősöm mesélte, hogy ő mindig. Mondjuk az én lányom nagyon szereti ha van rajta, na meg én is mert nem lesz tiszta nyál a ruhája.
ápr. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!