Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislányom valószínűle...

10 hetes kislányom valószínűleg meg fazott.Köhög és folyik az orra.Szivom neki a váladékot, láza nem volt. Mik a tapasztalatok?Felek nehogy ne kapjon levegőt , mennyire veszélyes ez rájuk nézve? Anyatejes.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Tengervizes orrsprayt, ami babaknak valo, hasznalhatod. Anyatejes is csepegtess neki az orraba, megoedig ugy, hogy kisse megdontod hatra afejet es oldalra. Igy a tej az uregbe folyik,nem a gyomorba. Ha nem ismered ezt az anyatejes modszert olvass utana, nagyon hatasos.

Ha a kohoges nem jar fulladassal nem veszes. Viszont ha ugy latod, hogy a lelegzest tulzottan megneheziti vidd ugyeletre inkabb. Ha jol tudom ebben a korban meg az orran veszi a levegit, igy az ha el van dugulva megnehezit mindent. Nekem az anyagej bevalt.

2022. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Én is féltem ilyenkor, ráadásul covidosak voltunk amikor 1 hónapos volt a legkisebb…. A tengervizes orrspray és szívás szinte az egyetlen amit tenni tudsz. Mi úgy fújtuk az orrába, hogy oldalra fektettük és a felső orrlyukba először, az alsón ilyenkor ki is folyik egy része. És ugyanezt fordítva is. A doki is mindig azt mondja, hogy nyugodtan több másodpercig is lehet fújni ilyenkor, úgy fogja igazán fellazítani a váladékot. Szerintem mi 2-3 másodpercet szoktunk fújni. Utána pedig várni egy 5 percet és aztán szívni. Ti is így csináljátok?


Hogy szokott éjjel aludni? Hason? Mert ha a hátán, akkor könnyebben a torkára tud húzódni.

2022. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozo, csinald maskepp🤣
2022. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tengervízes orrspray és szívás után, cseppents nasivin babyt is. Mert hiába szivod, ha nem lohasztja le semmi odabent.
2022. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!