Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell ebben az időben...

Hogyan kell ebben az időben egy alig két hónapos babát felöltöztetni?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktàtok?
ápr. 7. 16:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint sétáláshoz.
ápr. 7. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Kérlek, ne adj rá bundazsákot meg 2 pulóvert. A válaszok rendben vannak, sokan írják le őt mit adnak/adtak hasonló korú gyermekükre.

ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy body és nadrág. Talán még zoknit se adnék. Esetleg, ha szelesebb vagy árnyékosabb az idő, akkor egy vékony pléd.


De nekem ma a gyerekeim egy szál pelusban/bugyiban játszottak és saraztak kint, és én is megdöglöttem a forróságtól, szóval azért ez függhet attól is, hogy éppen milyenek a fényviszonyok, mert nekünk most így délután totál idetűz a nap, olyankor azért a 26 fok is 36-nak érződik. Amúgy én most naptejjel is lekentem mindenkit, mert olyan erővel tűzött a nap, ez szerintem fontosabb, mint a 600 réteg ruha. Amiben tuti, hogy hőgutát kapna azért ilyenkor a gyerek, a kicsi (1,5 éves) így is full vörös volt szerencsétlen, annyira melege volt, pedig hát pelenkánál lejjebb már nem vetkőztethettem. Ha csak sétálni mennénk, és mondjuk 1 évvel ezelőtt lennénk, akkor az első mondat alapján öltöztetném őket.

A linkelt kérdés remélem nem a tiéd. 2 pulcsi és bundazsák, 26 fokban?????????? Te hogy éreznéd így magad? Azért, kicsi gyerek ide vagy oda, ami neked túlzás lenne, az neki is az.

ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A naptej valóban fontos, felnőttként olyan érzékeny a bőröm, hogy pár óra kerti munka alatt már leégtem.
ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam. Bár nem igazán ítélkezem senki felett. Az én gyerekem keze, lába, arca jég hideg, úgyhogy azért én ennyi idősen még nem csapom ki az udvarra egy szál pelenkában, de köszönöm a tippeket, igazából, ha fázik, úgyis látja az ember ,meg ha melege van ,azt is.
ápr. 7. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A keringesuk meg nem jo, azert hidegek a vegtagjai! Kerlek ne oltoztesd tul emiatt, tarkojat ellenorizd mindig, ne a kezet!
ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Köszi. nem tudtam, hogy a tarkót kell nézni. Na ezentúl ott ellenőrzöm majd. Köszi még egyszer!
ápr. 7. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te írtad hát. 😄 Ugyanazokat írod ott is, hogy jéghidegek a kezei, lábai meg a balra dőlő ékezetek...
ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!