Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két hónapos babátokat...

A két hónapos babátokat mennyit hasaltatjátok?

Figyelt kérdés
Napi hányszor hány percet? Mennyire szereti/bírja?

2023. febr. 27. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyik utalja, de ez nem szeretet kerdese, erosodni kell a hatizomnak. Napi tobbszor par percet.
2023. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos ugyan, de 2 hónaposan is ez volt a helyzet: amíg bírja :D Amíg elnézelődik, elvan magának, addig nem piszkálom, ha már hangot ad az elégedetlenségének, akkor fordítom hátra vagy veszem fel. Ő eléggé szereti, így sokat van pocakon.
2023. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nulla percet hasaltattuk, megvártuk, hogy magától hasra forduljon. Se a hát-, se az egyéb izmainak nem lett baja, sőt. :)
2023. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem hasaltattuk, de hordoztuk elég sokat, így is szépen fejlődött a fejtartása. Nem azt mondom, hogy sosem, lehet, hogy egy-két hetente letettem hasra is a változatosság kedvéért.
2023. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk csak azért nem volt minden nap, mert néha elfelejtettem pl. De jót tesz nekik, kell csinálni minél többet, persze, ha jól bírja, akkor nem, ha sír miatta.
2023. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden nap hasra fordítom azokban az időpontokban, amikor éppen fekszik és nem sír. Addig, amíg el nem kezd sírni, ez általában 2-3 perc. Szépen emeli és tartja már a fejét. Amúgy hason alszik, ha felébred, akkor is elkezdi emelgetni.
2023. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Par percet naponta.

3 honaposan magatol fordult at,akkor forditottam vissza amikor mar nyadizott.

4 honaposan mar visszafordult magatol.

2023. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kedve van, pár hetesen is tettem már le hasra pár percre,nagyon hamar tatotta már a fejét, 6 hetes korától átfordul a hasáról a hátára, szóval ha nagyon megunja gasonáltalában megfordul a hátara, vagy elkedett sírni, ban hogy 2 percet van el van hogy 5-6percet.
2023. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*Elkezd sírni

Bocsánat a telefon folyton javítgat

2023. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!