Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes feltenni licitálós...

Érdemes feltenni licitálós oldalakra amit el szeretnék adni, vagy jobb a bababizományi?

Figyelt kérdés
Eladnék pár terméket,feltettem sima hirdetős oldara,de senki meg se nézte szinte.Alig használt szép állapotban vannak,hova érdemesebb feltenni vajon?Ti hogy szoktátok csinálni?
2010. okt. 27. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vatera teszvesz, ruhákból 50 db- os csomag, azért adnak 10-14 ezret, de a babakocsit, játékokat, plédet, hintát is 1 forintról indítom, többet kapok érte mintdig, mintha fix árra írnám ki!

Fontos a szèp jó kép!

2010. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább bababizományi párti vagyok. Ott kialkusszuk a megfelelő árat és élőben is megtekinthető a termék.

még egy előny:


ha nekem is szükségem van valamire jól ismernek és ha eladtam valamit veszek érte ugyanott mást.

szóval két lépés egy helyen. egyben.

de kinek ez kinek az..

2010. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a "vevő" vagyok :)

Csak a licitálós oldalakon nézelődök, hiszen sokkal olcsóbb áron tudok bármihez is hozzájutni, bizományiban még soha nem voltam.

Azt ajánlom, ted fel vaterára vagy teszveszre, ha el akarod adni, én sem csak a legolcsóbb termékeket nézem meg, és nem is csak a licitálósokat.

Sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy ott el tudod adni.

A kislányom nemsokára megszületik, én eddig minden ruháját ott vettem a bodyktól a harisnyákon át a bundazsákig. És szerintem ezzel nem én vagyok az egyetlen.

2010. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesz-vesz,babaszoba,jófogas.
2010. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Adtam már el hintát a neten,de volt olyan is hogy a pelenkázós fürdetőt feltettem,senki meg se nézte,a bababiziben meg eladták 1 hét alatt.Vaterázni nem szoktam,nem tudom hogy kell,csak nézelődök ott:-))De majd megnézem hogy is müködik:-)
2010. okt. 27. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:
ha babakocsit akarsz eladni, küldd el priviben, érdekelne...
2010. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi de nem azt adnám el,hanem mellszivót,kókuszpólyát,kissebb dolgokat.
2010. okt. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!