Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az avokádót hogyan szoktátok...

Az avokádót hogyan szoktátok elkészíteni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elég puha, akkor várok vele 2-3 napot. Utána meghámozom, feldarabolom, és botturmixolom egy kevés fokhagymával, pár kanál natúr joghurttal, pici sóval, pár csepp citromlével és egy nyomásnyi majonézzel. Kenyérre kenve isteni!
2010. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a babád... Én kb. 10 hónapos kora óta így csináltam a lányomnak: Az avokádó húsát kikapartam, pici fehér borsot és fél fokhagyma gerezdet, néhány csepp citromot és olíva olajat tettem hozzá, majd az egészet összeturmixoltam.
2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a recepteket, mindegyiket ki fogom próbálni!

11 hónapos a babám.

2010. okt. 27. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ert! Pont most csinaltam magunknak avokado kremet, es azon gondolkodtam, hogy vajon hany honapos kortol adhato. Megmondanatok nekem?
2010. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avokádót 7 hónapos kortól lehet adni. Persze ha nem olyat adsz hozzá, amit nem szabad. Szóval a majonézes változatot akkor még ne...
2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én banánnal adom neki, és ez a kedvence. Nagyon sokszor kap tízóraira. Én is megkóstoltam és nagyon finom. Magunknak mi is fokhagymásan, vagy pikánsan paprikásan (chilisen) készítjük el pirítóshoz.

2010. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is koszonom a segitseget.
2010. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!