Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek ikrei vannak, gondolko...

Akiknek ikrei vannak, gondolkoztok még egy-két gyerek bevállalásában? Ha igen, mikor? Mennyi időnek kell eltelni, hogy a szervezet regenerálódjon egy ikerterhesség után?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tervezek több gyereket, elég nekem a 2 manócskám. Legalábbis most ezen a véleményen vagyok, de hogy évek múlva meg fog-e változni a véleményem, azt még nem tudom. De kicsi rá az esély.
2010. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, ikreink vannak 2 évesek. Nem gondolkodunk több gyereken, egyet vagy max. kettőt szerettünk volna. :)


Szerintem szülés után egy évvel már maximlisan regenerálva van a szervezetünk.

2010. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 éves a nagyfiam, mellé születtek tavasszal ikreim, szintén fiúk. azt hiszem már nem lesz több babám, de sokan húznak a kislány kérdésével :-))
2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi szeretnénk még majd, szívesen kipróbálnám milyen egy gyerekkel, bár azt nem fogom már soha, hanem inkább, hogy milyen 3-al. :)Kérdés az, hogy mikor lenne jó, mert uyge ikrekkel 2 év gyed, 6 év gyes. két éven belül korainak tartom, utána meg ha ovisok lesznek, lehet könnyebb itthon a picivel, viszont húzgálhatom reggel-este magammal az oviba, és azért közlekedni 3 gyerekkel, már nem egyszerű. Bár sokan megoldják.
2010. okt. 27. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hónaposak a fiaim. Mi is 1 max. 2 babát akartunk. Volt is rá esélyem, de nagyon örülök hogy egyszerre jöttek :)Engem valahogy nagyon megviselt a terhesség, és nehéz volt az első 1 év, nem kezdeném újra. hiába mondják sokan, milyen szép lenne még 1 kislány (vagy 2)
2010. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikreink vannak egy lány egy fiú.Mink már nemszeretnénk többet.
2010. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!