Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok együtt fürödni a...

Szoktatok együtt fürödni a gyerkőccel, és az apuka is? Mennyi idős a gyerek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16 hónapos és még sosem fürödtünk együtt!
2011. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs kádunk, csak zuhanyzónk. 11 hetes. :D
2011. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

2,5 éves fiam van, szoktunk együtt fürödni - apuka nem, de azért nem, mert ő olyan forró vízben szeret fürödni, hogy abban csirkét lehetne koppasztani :)


azért fürdünk együtt, mert nem akarom felügyelet nélkül hagyni addig, amíg én fürdök (este, mire elalszik, nekem már nincs energiám, kedvem fürödni, hajat szárítani pl)

így együtt beleugrunk a kádba, én gyorsan végzek, aztán amíg én törölközök, szépítkezek, krémezem az arcom, festem a körmöm stb, addig ő még pancsolhat a játékaival

2011. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi mostanában kezdünk együtt fürödni a 4 és az 1 éves fiaimmal, és imádják az együttfürdést.
2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt pár hét, amikor a férjem fürdött a kádban a 9 hónapos fiunkkal. Ugyanis az istenért nem volt hajlandó beleülni a kiskádjába. Kipróbáltunk játékokat, nem érdekelte, ha pedig "erőszakkal" beleültettük, ordított. Így végső ötletként vizet engedtünk a kádba, apuka belemászott, utánaraktam a gyerkőcöt és láss csodát, leült! Úgyhogy végre meg lehetett tisztára füröszteni :) Aztán egyszer kipróbáltuk újra a kiskádat, és leült benne, úgyhogy most már megint abban fürdik. Egyébként szerintem tök jó dolog együtt fürödni a gyerkőccel. Mármint csak úgy, ha előtte a felnőtt tisztára mosakodik, és a közös fürdés már tiszta vízben történik, ahol már csak a picur tisztálkodik.
2011. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

PPersze

Most a kicsi 2,5 éves, vagy az apjával,fürdik, avgy bátyjával

A nagy is mindiog az apjával fürdött

2011. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

20hónapos a kislányom,és hétvégén szoktam vele fürödni. Olyankor hajat is mosunk. Mióta így csináljuk,nem sír hajmosáskor. Előtte szabály szerint menekült,és visított. Ő is bevizezi az én hajam,én is az övét,és nincs gond.

Az apjával is szokott fürdeni,olyankor a párom gatyát vesz fel.

2011. nov. 14. 14:20
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze előtte mi is megmosdunk rendesen!
2011. nov. 14. 14:22
 9/21 anonim ***** válasza:

1,5 éves koráig egyedül fürdött aztán egyszer lefröcskölt és én meg mondtam hogy ne csináld mert bele megyek a kádba melléd és mondta gyeje:))

Azóta majdnem minden nap együtt fürdünk.Volt hogy nem délelőtt mostam hajat hanem este akkor külön megyek mert akkor zuhanyozni szoktam.

Apjával is fürdik néha,de csak hétvégente álltalában.Ilyenkor aztán már majdnem 25 fokos a víz mire ki tudom őket csallni a vízből:)

2011. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2, 4, 6 évesek, egyikükkel sem fürdünk együtt.
2011. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!