Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám nagyon aluszék...

6 hónapos babám nagyon aluszékony. Mindig is az volt. Azt mondták ilyenkorra már rövidülnek az alvásai, de ő még mindig sokat alszik. Kb 22:00-6:00 majd utána még 2 órát aztán másfelet majd d.u megint 2 órát. De van, hogy többet. Ez így normális?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 06:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam, este 8tól reggel 8-9ig alszik. 11kor újra alszik 2-3 órát és még délután 5 körül kb 40 percet. Ez 15-16 óra alvás. De nem nevezném aluszekonynak csak jó alvó, szerencsés vagyok vele. Helyedben örülnék. Fontos a sok és jó alvás a fejlődése szempontjából.
ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
De amúgy miért 22hkor altatod? Nem tudod lerakni hamarabb? :( Szerintem 22h késő egy ekkora babának.
ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es: a sok napközbeni alvás miatt 6 hónaposan még teljesen normális a késő esti / éjszakai fekvés. később majd az utolsó nappali alvás fog "összeolvadni" az estivel, és így tolódik 7-8 körülre a lefekvés. de 6 hónaposan a 22h még tök normális :)

#2

ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hosan 21hkor megy aludni. Ekkor van az utolsó tápi.Ha hamarabb lenne akkor hamarabb már aludna.
ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22 éves, teljesen egészséges, egyetemista fiam, hat hónapos korában mindössze napi 6 órát volt ébren. Délelőtt 3-at és délután 3-at. Amikor elvittem az orvoshoz kinevetett, azt mondta, hogy bárki más boldogan cserélne velem.
ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!