Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós korig használható a...

Hány hós korig használható a kezdőcsomagban lévő MAM cumi? Illetve ez fogszabályozós?

Figyelt kérdés
Semmi nem volt a papírjára írva!A kisfiam csak ezt hajlandó elfogadni pedig már nagyon sokfajtát vettem neki de köpi ki azonnal!Mik a tapasztalatok ezzel a cumival kapcsolatban?Illetve ha valamelyik anyukának van fölösleges ami csak porosodik a polcon szívesen megvenném!Már Teszveszen,vaterán mindent felkutattam de csak egyet bírtam szerezni!
2010. okt. 27. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben láttam!augy 6 hos korig gondolom mert onnantol van a köv.

amugy a nuk-ot fogadta el ez mellett a kisfiam.

2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bea24 ***** válasza:
Szia! A csomagban lévő MAM cumi 0-2hós korig van, nekünk van egy,ami nem kell, szívesen elküldöm,tök ingyen, illetve postaköltség fejében.
2010. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bea24 ***** válasza:
14:41-es vagyok, arra az icipici cumira gondolsz ugye? Az én fiam is a nuk-ot fogadja el, ez valahogy azonnal
2010. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bea24 ***** válasza:
kiröpül a szájából. :)
2010. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az auchanban vettem mindig, de dm-ben is kapni 5-600 Ft körül van. Érdemes váltani, ha betöltötte a 2 hónapot, aztán 6 hónapos korában ismét. Nekem is csak a MAM-ot fogadta el. Aztán 7 hónaposan magától elhagyta. Azóta előveszi néha és rágcsálja :) 14 hónapos
2010. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk,1 éves a fiam.Semmi mást nem fogad el.Anno dm-es kuponfüzetben volt benne 1 ft-ért.Szuper cumi,fogszabályzós igen,szép mintákkal kaphatóak,és nagyon tartósak,vmelyik azóta is kb. 7 hónapja egyben van.500 ft-ért mindenhol kapható.
2010. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!A NUK-osat sem fogadja el sajnos!Akkor majd szétnézek Auchanba,DM-be is hátha találok ugyanilyet!

Harmadik válaszoló:Nemtudom milyen icipici cumira gondolsz mert ez pont,hogy ilyen nagy cseresznye alakú!

Utolsónak:erre voltam kíváncsi,hogy fogszabályozós-e,illetve,hogy nem baj-e,hogy mi is már több hónapja használjuk(amúgy nincs tönkre menve,elérve)

Mégegyszer köszi mindenkinek a választ!

2010. okt. 28. 10:41
 8/8 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak!

Írtam neked privit!Akkor megvehetem a cumit ha ti nem használjátok???

2010. okt. 30. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!