Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen nehéz az...

Miért lett ilyen nehéz az esti altatás?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos, eddig egész könnyen ment, a legrosszabb eset az volt, hogy el kellett ringatni, de kb. 2 hete ez sem segít. Akárhányszor megpróbáljuk letenni, üvölt. Akár jó időben tesszük le, akár előbb, akár később. Addig csinálja ezt, amíg már baromira túlfárad és a kimerültség elnyomja. Minimum 45 percig kínlódunk vele ha nem tovább. Mit lehetne tenni? Se cicin nem alszik el, és cumit sem fogad el.
ápr. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás,mozgásfejlődés,alvásregresszió,stb.Az az állandó a gyereknevelésben,hogy semmi sem állandó.
ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy jön a foga?az lehet zavaró,asszem,átszakítja az ínyt
ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy a foga. A fülét is nézd meg: a mutató ujjaddal finoman nyomd picit középen meg neki, ha félre rántja a fejét, vagy elkezd sírni hírtelen, akkor füles.Magyarul a füle fáj.
ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hónapos, abban a korban csak úgy engedte, hogy altassam, ha függőlegesen tartottam, a fejét a tarkójánál tartottam a kezemmel s elaludott.

Nem akarlak megijeszteni, de most még nehezebb. Már úgy se engedi, hogy altassam, napközben babakocsiban alszik el séta közben, de este nem lehet abban altatni. Magam mellé fektetem, sötétséget csinálok, kis kifli - nagy kifli pózban ölelem, van hogy elalszik (ritka) de leggyakrabban több mint fél órán keresztül mászik az ágyban, ül fel, mászik rám, ölel, puszil, fél óra múlva általában már csak úgy mászik, hogy a fejét vagy húzza vagy löki, már nem bírja tartani, majd egy idő után belealszik 🤣 sajnos nekem sincs ötletem, hogy mit lehet csinálni. Az enyém annyi idősen cumizott (most is) ezért az az altatási póz vált be. Próbáld ki.

ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!