Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 10 hetes...

Normális, hogy egy 10 hetes baba kancsalít?

Figyelt kérdés
Általában estefelé szokott nagyon durván kancsalítani és elég nehéz kizökkenteni belőle olyankor. Napközben is van olyan, hogy be kancsalít, de sokkal ritkábban, mint este. Szerintetek érdemes elvinnék szemészetre, vagy ezzel még kiröhögnek?

ápr. 18. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Egy éves korig normális. Nálunk is volt ilyen, és szemész asszisztens ismerős nyugtatott meg. Ha gondolod, kérdezz rá a védőnőnél, de nekünk ezt mondták és el is múlt. Valahogy a szemizmok fejletlenségével függ össze.

ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de hamarosan lesz a 3 hós státusz ott rákérdezhetsz, illetve az orvos megnézi majd :)
ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel eves koraig normalis.
ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. Annyi ilyen képem van amin kancsal. Kb fél évesen már nem csinálta. Most 4 éves és nem maradt úgy.
ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, de ha megnyugtat kérdezz rá az orvosnál. Nálunk is így volt. Néha még mintha keresztbe is állt volna a szeme. Úgy emlékszem olyan 4 hónapos korára nőtte ki.
ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattatok!😊

Előzőleg egy kezdő védőnő volt nálunk 2 hónapos státuszon, (gyakorlat szerűségen volt) tőle megkérdeztem, ő azt mondta, hogy még egy hónapig normális, de nem voltam benne biztos, a tapasztalatlansága miatt, hogy jól tudja. De akkor ezek szerint igaza volt. Köszönöm mindenkinek!😊

ápr. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!