Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10 hetes babám néha...

Lassan 10 hetes babám néha olyan éberen alszik, fészkelődik, nyöszörög, de nem kel fel. Ezt más babák is csinálják?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ő enyhén hasfájós... van olyan? Vagy csak hasfájós vagy nem hasfájós? Mert nincs az a nagyon szenvedés mint az elején mondjuk, de azért nem is felhőtlen a helyzet ami az emésztését illeti.
2023. júl. 26. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem hasfajas, a babak igy alszanak. Marmint attol meg fajhat a hasa is, vagy egyeb baja lehet, sokszor ezeknel a piciknel nehez kitalalni, hogy eppen mi a problema, de ezt speciel nem azert csinalja.


[link]


Kisfiam 3,5 honapos, o mar almaban keresztbe fordul az agyon, rugdos, oldalara fordul,nyoszorog, ilyesmi, de alszik 😅

2023. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babák hangosan alszanak. A kisebbikem nyolc hetes, és majdnem zajosabb mint éberen. Röfög, nyög, szuszog, kúszik.


A nagy ugyanezt csinálta, csak akkor még rutintalan voltam és felkeltettem buzgón...

2023. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babáknak van aktív alvás fázisuk, ami alatt mozoghatnak és sírhatnak is. Akkor vedd ki ha nyitva van a kis szeme is vagy már több mint 5 perce csinálja.
2023. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!