Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos fiam 2óránként...

A 8 hónapos fiam 2óránként felébred éjszaka, már kb.5 hónapja. Eddig bírtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ébredéskor sír, szopizni szeretne. Azon elalszik. Van, amikor rögtön, de van olyan is, amikor fél-egy órás kínlódással. Ha az apukája megy be hozzá, akkor is sír. Már nem bírom az éjszakánkénti 5* kelést. Most ott tartok, hogy hagyom sírni, de meddig, hogyan? Mégis hogy kell ezt csinálni???? Kérlek segítsetek!!!

Köszi mindekinek!


2010. okt. 27. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Általában egy hét után leszokik a sírásról. Ha nem hagyod sírni,akkor még sokáig kelhetsz éjszaka.
2010. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem egyből az ugrott be hogy éhes. Miket eszik? Az én lányom 4hónapos koráig volt ilyen,aztán kiderült hogy nem lakik jól,és tápszert is kapott. Most ő is 8hós lesz.

2010. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is éhes lehet.
2010. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

dehogy éhes! cumizni akar, azért ébred.

csak kitartóan csináld végig, hogy az apuka menjen be hozzá pár napig. üvölteni fog, de pár nap múlva jobb lesz.

csináld meg, különben még 2 évesen is szopni akar majd éjjel

ja és adj neki sedatif pc-t kitartóan, nekünk jó volt gyakori ébredésre.

2010. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általában 8kor alszik el, szopi után/alatt. Előtte fél nyolckor van a vacsi: egy kis főzelék és gyümi, előtte pedig 5körül uzsi.
2010. okt. 27. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

nem éhes, ez biztos:) rossz szokás.

gyakori a szoptatott babáknál.

2010. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kelj fel hozzá tizenegy felé és etesd meg rendesen főzelékkel vagy cumisüvegből. Ha rendesen eszik, tele pocija lesz nem fog sűrűn ébredni. Valamilyen éjszakai rendet kellene kialakítani, következetesen.Ilyenkor alakul ki a 8 hónaposok szorongása, és ekkor dől el, hogy dróton rángat-e majd később vagy képes leszel-e nemet mondani, amikor kell.
2010. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
nem lehethogy jon a foga es azert?biztos faj neki,hidd el neki biztos rosszabb mint neked!az en fiam 10 hon apos de meg egyszer sem aludtam at az ejszakat,mert mindig felkel enni ejszaka is.
2010. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha rossz szokás adj neki ilyenkor teát ,hidd el ezért nem lesz érdemes felkelni és aludni fog pár éjjel után !
2010. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én 16 hónapig bírtam . ui akkor szoott le róla. fogzás miatt kelt, meg szepa szorongás miatt. 8-9 -10-11 hósan meg mzgásfejlődés miatt is. csak a cici nyugtatta meg. te döntésed, hogy bírod e még, vagy hagyod kicsit sírni, és azt talán megoldja. bár az enyém nem olyan típus volt, hogy ha ahagytam volna sírni ,akkor beadja a derekát ,ő aztán nem. de nem is akarta. hulla voltam, ez tény. amígy 2x aludt, az egyik alvását vele aludtamén is. volt hoggy félóránként kelt.....fű, nem volt egyszerű. esetleg vmi homeopátiát kipróbálhattok, bár nekünk nem jött be.

22 hós kislány anyukája

2010. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!