Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1HÓS BABÁTOK MENNYIT ALSZIK?...

Edus83 kérdése:

1HÓS BABÁTOK MENNYIT ALSZIK? Enyém éjszaka 2óránként kel enni, nap közben altatás az egész nap szinte, alszik csak a mell kasomon.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, akkor kérlek szépen teljesen egészséges a babád. :D

Az én fiam is 2 óránként kelt, mindegy volt neki, hogy nappal, vagy éjjel. És amikor éppen nem szopizott, akkor aludt. Ez így normális. És nekem is egy csomó időn át a mellkasomon aludt. Tök jól érezte úgy magát. Én meg attól éreztem jól magam, hogy ő jól érezte magát. :) De leszokott róla magától, te is megnyugodhatsz. Hiszen ki látott már nagy gyereket az anyja mellkasán aludni! :D :D :D

2010. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM ARI VAGY:)).éN IS SZERETEM HA RAJTAM ALSZIK DE SAJNA SEMMIT NEM TUDOK CSINÁLNI,BÁR NÉHA HA NAGYON BE ALSZIK LE TUDOM RAKNI NÉHÁNY PERCRE:)).
2010. márc. 3. 11:22
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is igy volt,nappal többet aludt mint éjszaka,de majd magátol befog álni az éjszakai alvás,hagyni kell,hogy akkor aludjon amikor álmos.
2010. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!