Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kilenc...

Miért csinálja ezt a kilenc hónapos lányom?

Figyelt kérdés
kb.3-4 hete éjjel megébred,többször is,van hogy félóránként és cicit kér.láttam most is,hogy keres a szájával,és csukva a szeme,majd gyorsan odaadom neki,és alszik tovább.ma megpróbáltam a cumit-de megsértődött sírás lett belőle.nem cumizik.nagyon cici függő,nappal eddig cicin aludt el.ha volt így más is,írjátok már le a tapasztalatotokat.
2010. okt. 28. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert rászoktattad,hogy a cicidet használja cumi vagy az ujja helyett.
2010. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk.

Nálunk az lett a megoldás ,hogy az apja alszik vele és tőle elfogadja ha megsimogatja,megnyugtatja ,h nincs egyedűl.Néha visszaringatja.Cicizni csak 1-szer hozza be,mert olyankor valószínű megéhezik vagy megszomjazik és már olyankor nem segít az apuka simogatása.


De sokszor eszembe jutott h lehetséges az is h nem elég már az anyatej neki ,enni nem eszik eleget,mert megszokta,h neki a cici enyhíti az éhségét.

2010. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok.9 hós a kisfiam
2010. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ,rászoktattad, írja vki. nos, az én kicsimnek volt cumija, nagy cumista volt, de éjjel ha ébredt, cicit kért, a cumi nem volt jó. foga nem jön? vagy nappal nem látod jelét szeparációs félelemnek? ha szem elől téveszt sír stb. ezek okok lehetnek. nálunk megszűntek az ébredések ahogy lementek a megnevezett okok.

22 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!