Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! Hogy...

Kislányos anyukák! Hogy vágjátok a kislányotok haját?

Figyelt kérdés

10 hós a lányom, és már elég hosszú a frufruja, belelóg a szemébe. Arra gondoltam hogy nem vágom le neki, hanem hátranövesztem. De picit kiváncsi lennék hogy milyen lesz ő hosszabb hajjal és frufruval, nekem soha nem volt frufrum.

Ti hogy vágjátok a pici haját?


2010. okt. 28. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék,mert nekem a bajom az hogy egy sajt kukac a kislányom,de már a fülére is eléggé rálóg a haja,meg elől is van jó pár tincs ami elég hosszú.
2010. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,csak ő 8 hónapos
2010. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja lett legépelve a haja,mert nagy hajjal született,és foltosan hullott ki.Most szépen besürüsödött,igy már növeszteni fogom,de mivel még 5,5hós,igy soká lesz nagy haja.Szerintem vághatsz neki frufrut,ha annyira nem tetszik,hamar összenő majd.
2010. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éves a lányom, és a haj a háta közepéig ér. Eleinte én is vágtam neki frufrut, de nagyon sokat kinlódtunk vele( nagyon hullámos a haj és nem is állt neki igazán jól). Amikor vágtam is sokszor zavarta, hogy ott nyirkálok az arcánál. Én hajmosás után vágom most már csak hátul.
2010. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor ennyi idős volt a lányom még majdnem kopasz volt, de kb 1,5 éves korára megérett a hajvágásra. Akkoriban etető székbe ültettem, egy vizes fésűvel bevizeztem és a babaollóval lenyisszantottam.
2010. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!