Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvia VS Brigitta VS Ágnes....

Szilvia VS Brigitta VS Ágnes. Melyik babanév tetszik ezek közül a legjobban és miért?

Figyelt kérdés

máj. 11. 06:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
10es vagyok, még annyi, hogy 25 vagyok, szóval nem 40+os, de a nevemet én sem érzem fiatalosnak.
máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szilvia
máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 3. válaszoló írta, azt a választ én is írhattam volna.
máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Brigitta.


A Szilvia nevű nők, akiket ismerek, egyáltalán nem szimpatikusak, egyszerűen képtelen vagyok elvonatkoztatni ettől, pedig szép névnek találnám. Csak annyi Szilviát ismerek nagyon hasonló háttérsztorival, hogy hiába nem vagyok babonás, arról tényleg elhiszem, hogy Nomen est omen.


Az Ágnesekkel nincs bajom, szerintem aranyos név, de az Ági becézést nem szeretem.

máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt írták, hogy nem babanevek, az ugye megvan, hogy jó esetben sokkal tovább lesz felnőtt valaki, mint baba?


Nekem ezekből a Brigitta tetszik. Lehet Brigi vagy Gitta, ezek még felnőtt nőnek sem ciki becenevek. Hátránya, hogy a br nehezen kimondható, a gyerek sokáig biztosan nem helyesen ejti majd, ha bemutatkozik. Viszont a próbálkozásaiból biztos lehet valami aranyos családi becenevet kreálni.

máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Ágnes, Szilvia, Brigitta
máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
A három közül nekem is az Ágnes tetszik a legjobban, de csak úgy, hogy Ágnes, becézve már nem, a Szilvia olyan negédes és divatnév volt egy időben, a Brigitta egyszerűen nem tetszik, de tudom ajánlani a Kingát, a Noémit, a Dorottyát, az Orsolyát (de ezt sem becézve), a Bíborkát (ezt már nem is kell becézni), az Emesét, de ezt sem becézve, mert a Mesi borzalmas, a Líviát, az Otíliát - ezek érdekes régi nevek.
máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Brigitta
máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Brigitta
máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

Egyiket sem adnám.

Babának se tudom elképzelni.

És mindhez köthető személyes negatív élményem sajnos.

máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!