Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvia VS Brigitta VS Ágnes....

Szilvia VS Brigitta VS Ágnes. Melyik babanév tetszik ezek közül a legjobban és miért?

Figyelt kérdés

máj. 11. 06:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

1.Szilvia, egy gyönyörű,kecses,komoly,nőies,lágy, másik 2 nem tetszik

2.Brigitta,-kicsikét kislányos(gyerekes hangzású nekem), borongós,pattogós,ropogós-recsegős, színtelen, szürke hangzású nekem. Olyan szomorú időjárást, hangulatot idéz föl nekem, amikor gallyak/jég ropog a talpam alatt. Meg olyan kacifántosan-"göcsörtösen" pattog nekem ez a név, bocsi. De a lehetséges becézései a Brigi kivételével tetszenek. (pl Gitta,Gittus,Bri,Bia,Bius,Britta) Esetleg egy második keresztnévvel utána/ előtte adhat ki jó dallamot talán. Most gondolkodom, próbálgatom, hogy mik lehetnének jók, ezek csak próbák: Olívia, Nikoletta, Dalma, Laura, Zelma, Johanna, Noémi, Lora, Heléna, Emma, Melinda, Melánia, Dorina, Júlia, Marianna, Marina, Klaudia, Réka, Bella

3.Ágnes-nekem ez bocsi,de túl kemény, "férfias"-hangzású. Adnék helyette inkább: Ágota, Agáta, Agnabella, Agnéta. De maga az Ági becézés tetszik. Ágnes után is próbálok nézni második keresztnevet, ehhez olyan jó lehetne, ami sokat lágyít rajta: Mira, Kamilla, Izolda, Izabella, Emília, Odett, Kiara, Regina, Lauretta, Laura, Miléna, Paulina, Viktória


Bocsi,ha valami nemjót írtam.

máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
*Ja és a Szilviát Sziszinek,Via-nak becézném. Max néha időnként Szilvus, de csak családi körben, sulis társai előtt nem szólítanám így. A Szilvi nekem nem tetszik annyira.
máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!