Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet? Mit figyeljek?

Mi baja lehet? Mit figyeljek?

Figyelt kérdés
Történt ugyanis, hogy csap vizet öntöttem egy edénybe, amibe eddig a babavizét forraltuk. El kellett itthonról mennem, és a férjem ma reggel mondja hogy 210 ml tápot evett a gyerek este, és a csap vízből adott neki. Össze keveredett. Plussz még a csap víz se volt forralva. Férjem laza, én nem. Nem engedi hogy el vigyem orvoshoz, mert semmi baja. Nagyon felelőtlen voltam, hogy nem öntöttem ki a vizet, ő pedig persze, hogy összekeveri🤦🏽‍♀️ mit figyeljek a babán? Kérlek titeket írjatok, szét esz az ideg. De legyetek szívesek ne szedjetek szét így is mardos a bűntudat. 7 hónapos.

máj. 12. 06:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Igyal meg egy pohar bort vagy menj el setalni, talalkozz a baratnoiddel, vegyel be 1 marek magneziumot, akarmi.

Csinalj valamit, amitol lenyugszol, mert nehez lesz igy az eleted :D

Ahogy egyre nagyobb lesz a gyermek, ugy jonnek a nagyobb gondok is, az aggodas, tenyleg katasztrofa neha. Ha ennyire szorongsz, bele fogsz orulni.

máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Atyám...kicsit el vagy varázsolva.

A gyerekeim hat hónapos koruktól isznak csapvizet forralás nélkül, és élnek meg.

Nem kell ekkora drámát csinálni ebből, a férjedet meg pláne nem kell magad mellől előkészíteni ilyen hisztikkel.

máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj! Nagyon durván túltolod! Semmi baja nem lesz! Ha az arzén miatt aggódsz, hívd fel a gyerekorvost holnap és kérdezd meg tőle. Ő nyilván tisztában van vele, ha szennyezett a víz (mondjuk akkor külön felhívta volna rá a figyelmed, hogy véletlen se forduljon elő.) Az "azt beszélik a faluban", nem tekinthető hiteles forrásnak.
máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy 7 hónapos baba már elég nagy, erős, masszív, jó az immunrendszere, nem újszülött, kiscsecsemo. Semmi baja nem lesz.
máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, ahol arzénos a víz ott sem annyi arzén van benne, hogy tömegével haljanak meg az emberek.

Az arzén forralással sem távozik amúgy...az oldott anyag koncentrációja változatlan lesz.

Vegyél babavizet, vagy csecsemőkútról hozzátok, ha van a környéketeken.

De semmi baja nem lesz ennyitől.

máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyelnek a nem felforralt fürdővízből is.
máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!