Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért ennyire beteges a babám?

Figyelt kérdés
Még el sem kezdődött a tél, az 1 éves lányom már kétszer meg volt fázva. Most vagyunk épp a másoduk náthába. Nem igazán értem miért ennyire gyenge, eszik gyümölcsöt, zöldséget, vitamint is kap még ezek mellé. Mindennap kint vagyunk sétálni, mégha nem is játszótéren, de babakocsival sokat megyünk. A lakásban a hőmérsékletnek megfelelően van felöltöztetve, nem izzad le. Már szégyellem orvoshoz vinni, minden hónapban ott vagyunk szinte valamiért. Mit csinálok rosszul? Kétségbe vagyok esve, teljesen elkeseredtem, néha az jár a fejembe, nem óvom eléggé a babámat??:(:(.
2010. okt. 28. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mi is másodszor vagyunk betegek 1 hónap alatt. Szerintem ez egy ilyen időszak. Én nem érzem, hogy bármit rosszul csinálnék. A férjem bolti eladó, egy nap több száz emberrel találkozik, ráköhögnek, rátüsszögnek. Ha nátha járvány van, tuti hazahozza. A gyerekek meg persze elkapják, pedig kapnak vitamint is. A kisebbet szoptatom még. Legtöbbször én is elkapom, pedig még mindig szedem a terhesvitamint, meg sportolok is. A tied honnan szedi össze? Szerintem ha találkozik a bacival, úgyis elkapja, max ha erős az immunrendszere nem dönti le annyira.
2010. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiam 13,5 hónapos.életében először 11 hónaposan volt beteg,aztán egy évesen,aztán 13 hónaposan.Tehát az elmúlt három hónapban háromszor.Ő is minden nap eszik gyümölcsöt,zöldséget,vitamint.Ez most ilyen időszak és még ilyen lesz egy jó pár hónapig.
2010. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha csak náthás, felesleges orvoshoz vinni. Csak gyógyszer hegyeket írnak fel, antibiotikumot ész nélkül az meg gyengíti az immunrendszerét
2010. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem óvtad-védted, sterilizáltad mindentől, akkor ő ilyen típus.

Vannak betegesebb és kevésbé beteges babák. Azt szokták mondani, hogy hamarabb megedződik, mivel korábban esik át a vírusokon, és kisebb korban jobban meg kell vele küzdenie, ezáltal erősödik az immunrendszere.

2010. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!