Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van egy magyar együttes, akit...

Van egy magyar együttes, akit nagyon szeretek. Beteges, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Nem olyan híresek, kb 50-en vannak 1-1 átlagos koncertjükön (nem fesztiválokon, csak ilyen clubkoncerteken). minden nap megnézem a honlapjukat, hogy írtak e az üzifalra, vagy történt e bármi, megvettem a könyvüket, és már kb kívülről tudom az egészet, mert annyiszor elolvastam. van 2 tag, akik tetszenek, és minden nap megnézem a képeket a gépen, amiket leszedtem róluk, és ma lesz koncert, és már teljesen be vagyok sózva, és nagyon izgulok, és nagyon várom, pedig minimum havonta van egy koncertjük. Ez beteges? vagy majd kinövöm?

18/L


2010. jan. 16. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt hívják rajongásnak.Majd kinövöd, igen, biztos mindenkinek van valami amiért megőrül!
2010. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik együttes?
2010. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez itt a reklám helye:) Hollywood Rose(L)
2010. jan. 16. 15:17
 4/9 anonim válasza:
0%
Halgass inkább Kárpátiát xD
2010. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kárpátiát is hallgatok, de a Hollywood Rose esztétikusabb látvány, és olcsóbb rá a jegy...
2010. jan. 17. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam egy másik,de szintén kevésbé ismert zenekarral kapcsolatban. Járogass sűrűn a koncertjeikre, jelöld be őket iwiwen, fórumozz, hívd meg a tagokat 1 italra, így tuti meg fogsz velük ismerkedni,és egy idő után már előre köszönnek neked !
2010. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár elhívhatnak próbaterembe is, sőt komolyabb is kialakulhat. Nevess sokat, legyél közvetlen,áldozz időt arra h mint embereket is közelebbről megismerd! Sok sikert! :-) egyébként hol tart már a dolog velük? (én nem ismerem ezt a zkrt csak kérdezem)
2010. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát gondolom látásból ismernek, mert mindig az első sorban vagyok...kb ennyi. egyébként egyre híresebbek, sokat vannak Németországban:) olyan ügyesek:D
2010. jan. 17. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én köbö a System of a Down-al vagyok így a mai napig. Csak ők már nem lépnek fel sehol :( Tudom,hogy ott van még szólóban Serj,de akkor is..:D nekem a S.O.A.D kell!!:D
2010. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!