Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges már amiket csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges már amiket csinálok? Nagyon hiányzik, és nem tudom elengedni.

Figyelt kérdés

Folyton facebook-ját nézegetem, osztálytársai albumait nézegetem hogy nincs-e csoport kép amin ő is rajta van. Múltkor elmentem a sulija felé, majd onnan odamentem ahol először taliztunk, magyarul kb. eljátszottam hogy milyen lehetett mikor ő jött a talira (mivel suli taliztunk). Volt hogy már felhívtam rejtett számmal és nem szóltam bele, mert muszáj volt hallanom a hagját. Egyszer pedig vonatjegyet vettem oda ahol lakik, mintha mennék hozzá. Szeretném látni újból, de félek hogy már egyáltalán nem jelentek neki semmit, mert ő nem nagyon érdeklődik felőlem. :(

17/f


2011. márc. 6. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszonyatosan szenvedek a hiánytól. Hát egy kicsit furcsa... de pl. rejtett számról én is hívtam. És intéztem úgy, hogy a környékén legyen dolgom, csak hogy... mert az olyan, mintha hozzá mennék:( Szar ez, nagyon szar.
2011. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meikőtök részéről volt szakítás?

V közös megegyezéssel?


Próbáld meg még 1x.

2011. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte ilyen lesz, de jó lenne túllépni rajta, mert egy idő után a környezeted hülyének fog nézni (nem rosszból mondom). Szóval próbálj meg túl lenni rajta, sokáig fog tartani, de ha mindenképp vele akarsz lenni, akkor barátok még lehettek.
2011. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szerintem ezek normális reakciók ebben az esetben.Én is csináltam ilyen dolgokat/és sajnos most is ebben a cipőben vagyok.De talán egy próbát megérne,hogy beszélj vele,ha ennyire szereted,nem?Ha nem vagy bátor,akkor elúszik az is,aminek talán lett volna esélye.

21/L

2011. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én ezt nem tartom betegesnek ilyen ha valaki olyannyira szeret valakit hogy eladná az ördögnek a lelkét is csak hogy együtt lehessenek hogy érezze ahogy átkarolja, az ajkaik olyannyira összeérjenek hogy szinte már pezsegjen körülöttük a levegő, hogy fülébe súgja azt hogy mennyire szereti.
2011. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer 2hónapig szálltam le ott a villamosról ahol ő lakik,de ennek már több éve,végül véletlenül mikor pont leszálltam,ő akkor szállt fel...De rájöttem ezek beteges dolgok.

Ha férfi akarsz lenni,akkor szépen hívd fel,és mond el neki mit érzel.Különben belebetegszel mégjobban.Akármit is mond neked ezután,már legalább tisztában leszel a dolgokkal.23N

2011. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ő szakított igazából velem, de már lassan két hónapja :(
2011. márc. 6. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem teljesen ugyanez a helyzet, mint veled, kedves kérdező, csak én vagyok a lány, ésa barátom szakított velem. Ugyanennyi idősek vagyunk, ugyanilyen dolgokat csinálok, nem tudom elengedni, és lassan 2 hónapja lesz.

:(

2011. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel és beszélj meg vele egy randit ma délutánra. Ott tisztázzátok a dolgokat, mondd el neki azt is, hogy szeretnéd, ha megpróbálnátok újra. Ha igent mondd, akkor megspóroltál magadnak nagyon sok szenvedést, ha nemet mondd, akkor iktasd ki őt a gondolataidból, csajozz be és érezd jól magad, élvezd az életet, fiatal vagy még! Nem éri meg hosszú időket siránkozással tölteni valaki miatt, aki nem szeret téged. Főleg, hogy rengeteg nő van még a világon, akivel viszont nagyon szerethetnétek egymást.

Hívd fel, bátorság, férfi vagy!

2011. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HÍVD FEL!

:) de komolyan.Ha szeret,akkor meg fog enyhülni,ha nem,akkor értelmetlen olyan ember után vágyakozni,aki már nem táplál irántad érzelmeket.

2011. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!