Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babáról leveszed...

2-3 hónapos babáról leveszed a vékony sapkát, ha plázában/boltban jártok?

Figyelt kérdés

máj. 14. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, annyi időt sose töltöttem vele boltban ekkora korában, hogy számítson. Plázába eszembe nem jutott vinni.
máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak beszaladok pár dologért nem veszem le róla. Ha nagy beváslásozni akarok vagy plázázni nem viszem oda a gyereket.
máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Rá se adom. Már nem sapkás, hanem napkalapos idő van.
máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én az első gyereknél kb sehol nem vettem le róla. Ő nyár végi baba volt. A kocsiban is sapkaban ült szerencsétlen. Elég gagyi hordozója volt szegénynek, abba sosem izzadt bele, de a kicsi izzadósabb baba és a hordozója is neoprén, így ha nem vizes a haja én zárt téren ha kb 10 percnél többet tervezek vele tartózkodni, akkor egyből leveszem róla, mert félek, hogy leizzadva viszem majd ki jobban megfázik, de most sz*ranyának érzem magam, mert bútorboltba vittem, levettem a sapkàt egyből és ölbe vettem, de kb 8 perc után éreztem, hogy jön a huzat, ekkor láttam, hogy ket egymással szemben lévő ablak is nyitva volt, egyik tárva, másik bukón. Utána már a pokrócát, amo kéznél volt a fejére terítettem, de félek ennyiből is huzatot kaphatott.
máj. 14. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Nem a hidegtől vagy egy kis huzattól lesz beteg, hanem a vírusoktól, baktériumoktól.

máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Újszülött kora óta akkor volt sapka a fején amikor 0 ° alá ment a hőmérséklet. Ez a tipikus magyar agyon öltöztetés eredménye a nulla immunrendszer. Nem mondod hogy májusban még sapkaban van a szerencsétlen ??

Aztán két év múlva jössz ide jajjveszékelni, hogy miert állandóan beteg a bölcsödés…

máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként még felnőttként azt is illene tudni hogy sem a huzatnak, sem a szélnek , sem a hidegnek semmi köze ahhoz , ha valaki beteg lesz. A vírustól is baktériumtól lesz beteg valaki 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ti amúgy hány hónapig éltek bunkerben???
máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttként azt is illene tudni, hogy a szél, huzat annak aki érzékeny rá, szép fulgyulladast, izonfajdalmat, derekfajdalmat, szem gyulladást tud okozni.
máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony tud...de ezt csak az érti meg, aki átéli. Én is kinevettem anyósom, hogy minden széllökésnél rakja fel a fejpántját, s húzza a fülére. Aztán én is fülgyulladást kaptam, na azóta nekem is árt a huzat, visszatérő probléma az arcüreg/homloküreg gyulladás, fülfájás. Lehet még ma röhögsz, holnap meg belecseppensz, s koppansz!
máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!