Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba még nem tud...

3 hónapos baba még nem tud hátról hasra fordulni, baj?

Figyelt kérdés
Oldalra már szépen elfordul mindkét irányba, de hasra csak segítséggel tud. A legtöbb helyen azt írják már ilyenkor tudnia kéne😔 Hason lenni egyébként nagyon szeret.

#mozgásfejlődés #Háromhónapos
márc. 23. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korban kell tudni forogni, szóval egyáltalán nem baj.
márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz oldalakat olvasgatsz
márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem kell tudnia, 6 hónapos koráig kell.
márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

“Az oldaláról hasra tud fordulni, de lehet, hogy már a harmadik hónap végén megtörténik az első oldalra fordulás hasról hátra.“


Egyből az első oldal amit kidob a google

márc. 23. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fenét! Nekünk most lesz 6 hónapos és hátról hasra kb. egy hónapja fordul, visszafelé pedig még egyáltalán nem tud. 5 perc után szirénázik, hogy fordítson vissza valaki! :) Egyik előző gyereknél meg azt mondták, bár már nem emlékszem hányadik hónap után, hogy vigyük tornára, mert nem forog a gyerek, aztán mikor meg elvittük, azt mondta a fejlesztő, hogy persze, hogy nem forog, mikor már majdnem magától felül. :) Na innentől nem tudtam komolyan venni az ilyeneket, hogy hány hónapos korban mit KELL tudnia csinálni. A forgolódás pl. nála teljesen kimaradt, mégsem lett semmi baja! Ne parázd túl a dolgot!
márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem még oldalra se fordul! Április 3án lesz 4 hónapos! De elég nagy baba, nem izgulok.
márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, az én babám 4 hónapos, és még nem forog.
márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos korig kell.

Amit a 4-es válaszodban írtál, abban ott van, hogy "lehet".

Én a státuszvizsgálati kérdőívekből néztem meg, hogy mikor mit "kellene" tudnia. Bár igazából kb csak az első 6 hónapban néztem, utána már nem, mert rájöttem, hogy túlságosan rágörcsölök...

márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány hónaposan fordulnak hasra és hátra a babák? A babák általában előbb tudnak hasról hátra fordulni: erre már akár 4 hónapos korukban képesek lehetnek. Hátról hasra valamivel később, 5-6 hónaposan fordulnak, mert ehhez a mozdulathoz erősebb nyak-, váll- és karizmokra van szükségük.


Nekem ezt dobta ki kérdező egyből,nem tudom mit írtál be. :D De egyébként 6 hónapos korig kell,6 hónapos státuszon kérdés ez!

márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell még 3 hónaposan átfordulnia jó hogy nem azt várod, hogy 4 hónaposan meg beszéljen. Értem én, hogy stresszelik az embert, hogy mit tud a baba és hogy fejlődik, de ez már túlzás. Egyik nap az egyik kérdező már azért parázott, hogy 5 hónaposan nem kúszik a gyerek. Ráér még a baba. Én fiam 5,5 hónapos és nem fordult hátról hasra. Majd ha 6 hónaposan sem csinálja akkor aggódom.
márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!