Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek 10hónapos kisfiamma...

Mit tegyek 10hónapos kisfiammal mindennap hajnal 5 kor kell, és már nem lehet visszaaltatni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt valami jó alvó éjszaka is felkel 2-3 szor.De eddig hajnalba nehezen,de visszaaludt.Mostanába nem.Pedig nagyon álmos.
2009. jan. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekm 5hós a fiam,ő is 5kor ébred (jó esetben)én ilyenkor magamhoz veszem és 6ig így vissza alszik.este mikor fekszik?lehet hogy kialussza magát.

2009. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de jó, hogy nem vagyok egyedül! :) Az én 3 hós babám is 5-kor kell, néha sikerül vissza altatni, de nem mindig. Az igaz, hogy 6-kor már kidől.
2009. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 körül alszik el jó esetbe.Azt tudni kell,hogy napközbe se alszik sokat.van,hogy csak 30 percet,pedig nagyon álmos.Mi is magunk mellé tesszük,de nem alszik vissza.Az a baj,hogy éjszaka is fent van valamikor 1 orát kuruttyol.Ha elég lenne neki ennyi alvás,nem lenne olyan fáradt napközbe.
2009. jan. 6. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szer a Sedatif PC.Nekünk kimondottan alvászavarra adta egy homeósorvos.Azóta teljesen jól alszik éjszaka,meg kap még ebéd után is és kialussza magát legalább.Próbáld ki.Nehezen oldódik vízben,így és fel szoktam törni,de valami műanyag dologgal.9 hós a kisfiam.
2009. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia.Ezt a homeopátiásat már próbáltuk pár hónappal ezelőtt,de sajnos nem segített.Megpróbálom ujra hátha.Köszi a tippet.
2009. jan. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!