Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól van ez így? Nekem furi.5...

Jól van ez így? Nekem furi.5 hetesem átalussza az éjszakát. Este 7-kor evett, kb.9-kor aludt el és hajnal 4.45-kor evett utána.

Figyelt kérdés
Akkor is csak 40-et, utána megint aludt 3 órát. Nem kéne felkeltenem éjszaka? Nem fog kiszáradni? Mert így csak 5-6szor eszik naponta.
2011. ápr. 11. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se kelts fel, mert megzavarod a bioritmusát, főként az emésztését.Ha anyatejes, nem fog kiszáradni, mert az anyatej hosszútávon oltja a szomját, szóval nem csak lokálosan, akkor, amikor éppen szopizza.Ha tápszeres és adsz neki pluszban vizet, szerintem akkor sem.Hagyd, hadd aludja ki magát, majd úgyis jelzi, ha vmi kívánsága van.
2011. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*lokálisan.
2011. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt, már 4 hetesen végig durmolta az estét! Semmiképp ne keltsd, nem lesz semmi baja, pihend ki magad te is.
2011. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!