Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomat kivihete...

6 hónapos kislányomat kivihetem a temetőbe halottak napján?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ők még látják a szellemeket és sírnak a temetőbe. Nem hiszek az ilyenbe, de nem akarok neki rossz élményeket szerezni, ha nem muszáj. (Értelmes válaszokat várok)
2010. okt. 29. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek szellemek, tehát a babák sem hiszem, hogy látják őket. Biztosan tetszeni fog neki a sok gyertyafény, meg ha öreg temető és vannak nagy gesztenyefák, tudsz szedni gesztenyét és csinálni belőle figurákat dekorációra a babaszobába.
2010. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek az ilyenben. Mi vasárnap voltunk kint egy 2 éves és egy 6,5 hónapos gyerekkel. Egyiken sem vettem észre semmit:)
2010. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiviheted, bár nem a halottakat, hanem a nagy tömeget fogja látni, én csak emiatt nem vinném (mi sem aznap megyünk).


off: szegény halottak szellemei meg minek kuksolnának a temetőben, ha oda mennek, ahova akarnak? akkor mindenhol látná őket, nem?? én sem hiszek ebben, gondolj csak bele, hogy azt mondják, hogy 2 éves korig látják a szellemeket, de vajon miért? Mert 2 évesen már tudják mondani, hogy NEM LÁTNAK semmit.

2010. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk most 5,5 hós babával.Picit tartottam tőle,de semmi nem történt,csak nézelődött:-)
2010. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hós volt, mikor temetésre kellett mennünk sajnos.nem volt kire hagyni. nem volt semmi gond. nyugodtan vidd ki, ha szeretnéd.

azóta többször voltunk kint apukámnál a temetőben, sose volt sírás.

2010. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor 5 hónapos volt a kisfiam és kivittük a temetőbe, semmi extra nem volt, talán még el is aludt, hazafelé sírdogált pici, mert már éhes volt.

Idén is visszük, már 17 hónapos, most jobban tartok tőle, hogy randalírozni akar majd.

2010. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kisfiúnk és már sokszor voltunk vele a papámnál a temetőben. Soha nem sírt, nyugodtan kiviheted.
2010. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiviheted. Mi nem halottak napján is kivittük a picit, mert a sírt muszáj volt rendezni.

Ha sötétben mentek, még tetszhet is neki, elnézegeti a sok szép égő mécses fényét.


off


A tudomány mai állása szerint sem tudják pontosan megmondani, hogy a gyerekek hány éves korukig élnek a szellemvilágban!

2010. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!