Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos kislányomat kivihet...

21 hónapos kislányomat kivihetem most ebbe az időbe, ha beteg?

Figyelt kérdés
2 napig lázas volt, most már csak hőemelkedése van. A kedve jó és menne sétálni (persze babakocsival :-D )Kivigyem így szerintetek?
2010. febr. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én kivinném a helyedben, gondolom míg lázas volt addig nem vitted ki úgysem. Hiányzik neki a friss levegő. Lehet estére újból lesz hőemelkedése, de ettől nem lesz beteg újra, ez miatt ne aggódj. Csak csúnya gödös időben nem javasolják a kinti sétát ha beteg a babád, de most szép tiszta idő van, legalábbis itt nálunk.
2010. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vinném ki.


Inkább szellőztesd ki a szobáját naponta többször.


Nekünk a gyerekorvos javasolta, hogy lázas betegség után várjak 2 teljesen lázmentes napot és csak utána vigyem ki, főleg ebben a hidegben.


Jobbulást!


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Szakad a hó úgyhogy maradunk itthon.
2010. febr. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!